Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jobban megjegyzi azt a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban megjegyzi azt a nőt egy pasi, akinek nem adja magát oda egyből?

Figyelt kérdés
Egy bulin rám mászott egy fiú, nagyon rám volt állva, én próbáltam magamtól ellökni, de pár csók elcsattant és többet is akart volna, de azt nem engedtem. Azóta nem keresett.. Egyébként nagy nőcsábász. És egyik ismerősöm szerint letörtem a szarvát, hogy nem álltam le vele, mert eddig mindenki be adta neki a derekát. Vajon lehet rá esély, hogy elhív randizni, vagy ugyanúgy bennem is csak 'azt' látja?

2019. szept. 9. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordított pszichológiával: őt valószínűleg nem érdekled annyira, mint ő most téged. :D
2019. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyenkor csak az önérzetének árt. Az ilyen viselkedéssel eleve egy nagyon gyenge érzelmi és lelki állapotot próbálnak palástolni, tehát már csak azért sem akar majd tőled semmit. Bepánikol ha nem érzi, hogy ő van a toppon és ő milyen szuper csávó. Az ilyen összetört emberek menekülnek az olyan szituációktól ahol látszik a gyengeségük. Egy voltál te is a sok közül, de már csak a visszautasítás miatt sem fog veled foglalkozni.

Sok ilyen férfit "megtörtem" már, volt akit megsirattam amikor 5 perc után elég pontosan elmondtam, hogy mi van a kis lelkében. Annyit tudok elmondani, hogy menekülnek az ilyen emberektől, mindenképpen fent kell tartaniuk a látszatot, hogy ők vannak a toppon.

2019. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rockarc ***** válasza:

Pontosan mit is akarna toled? Hiszen meg csak nem is ismer. Ja igen, amit akart, azt nem adtad meg neki. Szerintem nem jartal rosszul. Bar ez a par csok elcsattant kitetelt nem ertem. Most akarod a nocsabaszt, vagy sem? Elsonek ezt kene eldonteni, minden tovabbi csak utana jon. Egyebkent hany evesen kerdezel ilyeneket?


43F

2019. szept. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarsz egy ilyentől?!
2019. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vicces vagy. Az arcodra sem emlékszik már, nyugi.

Btw, marhára ellökhetted magadtól, ha azért a szájában voltál.

2019. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azt jegyzi meg akibe bele is zug arranem maszna rá.Ő nem komoly csak skalpvadász.
2019. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!