Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, mennyinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyinek kellene lennie egy NŐ nettó jövedelemnek?

Figyelt kérdés

Annyiszor elhangzik itt is, h ilyen, meg olyan pénzes pali kell a csajoknak... Ezzel kapcsolatban nem írnám le a véleményemet, de még sose hallottam arról, h a férfiak mit várnak el egy nőtől. Kb mennyi az a nettó, ami elengedhetetlen a párkapcsolathoz számotokra?


Köszönöm a válaszokat :)



2019. szept. 11. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Tökmindegy, csak ne velem tartassa el magát. Aztán ha már családról van szó, akkor jöhet szóba az eltartás.
2019. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

A jövedelem nem érdekel annyira, mert én az átlag többszörösét keresem, viszont örülnék ha intellektuális, érdekes munkát végezne, amivel normálisan is lehet keresni, különben szerintem ő nem érezné jól magát mellettem.

30/F

2019. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Kérdés, hogy milyen tervei vannak a jövőre nézve.

Halálom, amikor egy 3 műszakban güriző csajnak olyan igényei vannak, amit a saját jövedelméből legközelebb csak 498 év múlva tudna megvalósítani.

Én is keresek egy x összeget, ehhez is igazítom minden igényemet, nem várom el a másiktól, hogy megváltsa nekem a világot.

Bár sok nő igencsak elvárná....

2019. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem a legtöbb férfiaknak csak az a lényeg, hogy annyit keressen, amennyiből el tudja tartani magát. Hiába keres egy nő sokat, a férfi azon nem tud nyerészkedni, mert melyik nő annyira hülye, hogy eltartaná a párját? Mikor ez fordítva szokott inkább menni :D Jó persze van pár milliomos sugar mummy, de ez talán a nők 1%-a.
2019. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Férfi részről nincs elvárás. A lényeg, hogy dolgozzon Ő is. Dolgozzon, hogy közösségben legyen. Hogy ne legyen antiszociális. Meg természetesen az sem utolsó, hogy hoz haza valamennyi pénzt, ezzel is hozzájárulva a családi költségvetéshez, kiveszi a részét a közös teherviselésből. Az összeg ilyen tekintetben sokadlagos dolog.
2019. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha velem akarnál szexelni, havi 1 milla a szint. Mivel nő vagy, bruttóban is jó.
2019. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem az fontos, hogy a párnak meglegyen a megfelelő közös jövedelme. Ennek megoszlása nem annyira számít.


Vegyünk pl Budapesten élő 25 körüli párt, akik albérletben laknak. Kettejüknek, hogy félre is tudjanak kicsit rakni, el tudjanak utazni, jó ha van 400e jövedlmük. Ha mindketten keresnek 200-at az rendben van, ha a nő csak minimáobért keres, akkor nem árt, ha a pasinak megvan 250-300e körül a nettója.


De vegyünk pl egy kicsit idősebb, 30 körüli párt, akik saját lakást is akarnak majd, házasságban égy gyerekben gondolkoznak, ott már a közös jövedelem nem árt, ha eléri a 600 ezret.


Minden élethelyzet kérdése.

2019. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy vélem eddigi kapcsolataim során, hogy 2-en annyit keressenek amiből boldogan meg tudnak élni, futja mindenre, nincs nélkülözés.
2019. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Semmi többet és semmi kevesebbet nem várok el a partnerjelöltjeimtől, mint saját magamtól 🙂


Vidéken nettó 140, drágább helyen 160-170, fővárosban 180. Ez a minimum. Így 20-as éveikben. De nekem kell az is, hogy ez csak egy kezdőállomás legyen. Legyen a nőben ambíció, akarjon többet, valósítsa meg önmagát, képezze magát! Pont őgy, ahogy én is teszem 🙂

2019. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ... mennyi a férfi jövedelme és milyen típusú nőt keres, erre nincs számszaki válasz.
2019. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!