Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után miért akar az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után miért akar az összes pasi mindjárt a lényegre térni?

Figyelt kérdés
A többség a második randit már lakásra tervezi! Filmezés címszó alatt. Miért nem tudnak normálisan közeledni?
2019. szept. 11. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert belefutottál egy-két ilyenbe nem feltételezd, hogy mindenki ilyet.

Akkor minden megkeseredett pasi mondhatná azt, hogy minden nő egy k..rva.


Előbb fogalmazd meg magadnak nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak és csak ezekre összpontosíts. Vonzd be magadnak a kívánt személyt.

2019. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem mi vagyunk a hibásak azért, hogy te ilyen emberekkel randizol. Te választod őket.
2019. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Minek húzni-vonni az időt? Ki kell derüljön, hogy ebben is passzoltok-e, nem?
2019. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem szoktam a második, de még a harmadik randin sem lerohanni a nőt. Szeretem megadni a módját az ismerkedésnek.


Ennek viszont 2 hátránya van:

- a nők egy része igenis vágyik a lerohanásra, és ha nem teszi a férfi, akkor máshol vigasztalódnak.


- a nők egy másik része meg úgy van vele, hogyha a férfi nem erőlteti, akkor nem szól, hogy nem lesz semmi, hanem élvezi az udvarlást, a figyelmet, a programokat, meghívásokat, aztán a sokadik randin mikor tényleg lépnék, akkor közli, hogy “jah, bocs, az mégsem”


Mikor belefutsz a 3-4. ilyen esetbe, hogy normálisan ismerkedsz, majd 1-1.5-2 hónap után kiderül, hogy kár a gőzért, akkor sok férfi átáll arra, hogy derüljön ki a második randin, hogy van e esélye, nem akar heteket arra pazarolni, hogy udvarol a csajnak, aki a 20. randin “rájön”, hogy a férfi nem is az esete.

2019. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Állitólag minden pasi megszerzi magának a nőt, és

Állitólag minden nő oda is adja magát.

2019. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Te is “lényegnek” hivod. Akkor miért csodálkozol?


Nekem pl nem a szex A lényeg egy kapcsolatban, max egy tucat lényeges dolog közül az egyik.

2019. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2%
Azért mert a nők 99%-a másra nem jó, csak "filmezni". Mire vársz még? Elvegyen feleségül, hogy utána lehúzd? Neked is jó ha megnézel egy jó filmet nem? Vagy nem adod magad a gyűrűig? Vagy nem szeretsz filmezni? Akkor minek mész randizni?
2019. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, vélhetően csak AZT akarják.

Az a baj, hogy aki meg nem ilyen, azt észre sem veszed.

A lakásos randevú pedig nem feltétlenül jelent sexet. Volt ilyen barátnőm a múltban, akit meghívtam magamhoz második alkalommal (tél volt, igen hideg, és egyikőnk se szereti a hideget). Nagyon húzódozott, ódzkodott a dologtól, mire fogadást ajánlottam neki.

A poént nem akarom lelőni, a vége az lett, hogy a lány úgy Red Alert 2-zött velem, mint a kisangyal. Hogy is szólt a híres mondat? Aki fogad, és veszít, az vágjon jó képet - és főleg állja a fogadást! :P

2019. szept. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért a red alert 2 fordulatra nem számítottam, bevallom őszintén. :D
2019. szept. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!