Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok a véleményetek várom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a véleményetek várom. Milyen indokkal köszöntötök fel szülinapján Facebook üzenőfalon olyan fiút akit futólag ismertek?

Figyelt kérdés

Van valami jelentősége ha olyan lány köszönt fel facebookon szülinapom alkalmából akit kb látásból ismerek?

Van valami a háttérben vagy csak úgy ?

Vagy nem értem.

Köszönöm

F30



2019. szept. 11. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Lehet, hogy csak véletlen látta, hogy a szülinapod van, és gondolta, miért ne.
2019. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én olyat nem köszöntök fel akit csak látásból ismerek. De vannak ilyen emberek, nekem is írtak olyanok akikkel face to face sosem beszéltem.

Szóval vagy azért ír mert ilyen típus vagy szeretne veled jóban lenni/ szeretné ha felfigyelnél rá. 50-50.

2019. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igen ez a baj, alapból nem értem sokan minek írnak. sőt ugye aki olyan az embernek az meg nem facen köszönti fel hanem tudja minimum a tel számom.

Aza baj nagyon 50-50, az a baj enynire buták szerintem az emberek, hogy azt se tudják mikor hogy kell "viselekedni"

Értem kedves gesztus hogy felköszönt, akár fiú akar lány. Amúgy meg kifejezetten nem vagyunk jóba régről, és akkor ír.. ezeket mire vélje az ember? Ez szerintem tudatlanság vagy, várja vissza : D hogy neki minnél többen írjanak : D


Érdekes.

köszi

2019. szept. 11. 22:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha látásból ismered, hogy nem vagytok jóba?
2019. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha latom, hogy szulinapja van es jo hangulatban vagyok, akkor miert ne. tolem nem jelent semmit.
2019. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak akik minden ismerősüket felköszöntik akár ismerik a való életben akár nem. Mióta lehet ilyen automatikus izéket küldeni azóta meg pláne.

Én személy szerint senkit nem szoktam. Akivel vagyok annyira jóban azt inkább személyesen vagy telefonon, mást meg nem fogok.

Egy-két kivétel van, akiket amúgy nagyon birok attól függetlenül, hogy csak 1-2 alkalommal találkoztunk.

2019. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg viszonoznám azt amit ő gondol mögé, ha ráírok nem igazán lőhetek mellé? max vissza se ír :D nem ? XD
2019. szept. 11. 23:11
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát 1-re ráírtam hátha.

Másnap nézte meg és nem írt vissza :D


Így járt ha már felelőtlenül írogatott :D

2019. szept. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!