Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim, titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, titeket zavarna és/vagy eleve kizáró ok lenne, ha az illető pasi, aki tetszik nektek mind külsőleg mind belsőleg, mint ember és mint férfi is vonzó, ápolt jó megjelenésű, viszont NAGYON SÁRGÁK A FOGAI?

Figyelt kérdés
A véleményedtől függ, vállalkozok-e 70 ezerért egy másfél órás alapos fogfehérítésre, avagy mégsem : )
2019. szept. 12. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Gusztustalan.


Egy hófehér fogazatú férfi.

2019. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval én jobban nézek ki az aranyfogaimmal, mint az amerikai szinészek a filmvásznon a gusztustalan hófehér fogaikkal villogva? : )))
2019. szept. 12. 22:37
 3/16 anonim ***** válasza:

#1


Egy valószínűleg milliomos.


#Kérdező


Nem nőként, de ezt nem választjuk, van akinek az egész csontváza sárga ami még halála után is látszik.

2019. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Menj el fogfehérítésre:) meg van oldva.
2019. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Engem őszintén lehet hogy zavarna. Mert ez persze genetika is valamilyen szinten, ugyanakkor ápolatlanságra utalhat.

Ha pedig fogfehérítesre akarsz menni es telik rá, ne az itteni vélemények miatt menj, hanem magad miatt.

2019. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Van már csomó otthoni fogfehérítési módszer meg házi praktika amik nem kerülnek 70 ezerbe. Az sokkal jobban zavarna ha utána se néz ezeknek csak egyből kidob 70 ezret.
2019. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Dentomin fogpor és szódabikarbóna. A kettő együtt nem kerül 1000 Ft-ba.

Nem lehetsz ápolt, ha sárgák a fogaid. Szokj le a károsszenvedélyekről.

2019. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy adok magamra, igaz csak naponta egyszer mosok fogat, de elektromos fogkefével alaposan, szódabikarbónával is, naponta többször használok szájvizet, szájsprét, rágót, csak hát ugye a fogaim sárgák. A fogorvos azt mondta, amikor elmentem fogkőleszedetésre meg minimál fogfehérítés 1500ért, hogy nekem eleve sárga árnyalatúak a fogaim, és 70000ért se tudná jelentősebben fehéríteni, de azért lehet megpróbálom.
2019. szept. 12. 22:51
 9/16 A kérdező kommentje:
15 000ért : ) nem 1500ért : )))
2019. szept. 12. 22:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert de miert csak egyszer mosol egy nap?:D nekem ez annyira fura. Sorry
2019. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!