Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen egy idő után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen egy idő után miért nincsenek match-eim, ha az első pár napba nagyon sok volt?

Figyelt kérdés

Az első 3 napon ilyen 7-8 matchem volt per nap ( férfi vagyok ), majd a negyedik nap mintha elvágták volna az egészet, semmi. Vártam egy hetet, és összvissz egy matchem lett ez idő alatt. Ez miért van?

Viszont az eddigi párjaim megmaradtak, azóta is beszélek sokukkal, úgyhogy nem értem mit csinál az alkalmazás.



2019. szept. 13. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert amikor beregisztrálsz, akkor a sor elejére kerülsz.

Az első alkalom ingyenes. Utána fizetned kell érte.

Azért nem kapsz lájkokat, mert nincs, aki szavazzon rád.

2019. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha új matcheket akarsz, akkor töröld a profilod, és regisztrálj újra.
2019. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es hogy érted, hogy nincs aki szavazzon rám? Egyáltalán ez mit takar?


2-es, elég favágó módszernek tűnik, de lehet ez lesz a vége :D

2019. szept. 13. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Mivel a sor végére kerülsz, így alig néhány lány szavaz rólad.
2019. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát betett az app leghátra, és magyarul a kutya se látja a profilom... Van valami lehetőség előbbre kerülni? Azon kívül hogy veszek kiemelést 2kért? Köszönöm amúgy az eddigi segítséged! Ment a pacsi.
2019. szept. 13. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Új voltál, sok embernek behozott, ennyi. Azóta már nem vagy új, sokan megnéztek, és döntöttek felőled. Nem tudsz mit tenni. Ha a sor végén vagy, ha nem. Az amúgy hülyeség, mert akkor is behoz az embereknek, akiknek a távolság és a kor megfelelő tartományban van.
2019. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!