Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy Tinderen csak gyökerek vannak?

Figyelt kérdés
Nyilván nagyon sok ilyen van,de most,hogy 1 hete használom (kíváncsiság),több normális embert is megismertem ott. Tök jókat beszélgetünk,egyvalakivel randiztam is,vele mondjuk voltunk egy hullámhosszon de ettől függetlenül nem volt semmi gáz vele. (nem alkalmit keresek,bár tudom hogy nagyrészt arra hasznaljak)

2019. szept. 14. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Mert tényleg...
2019. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítás :)
2019. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó a tinder. Jobb, mint bármelyik másik társkereső.
2019. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok a gyökér is, meg elég sokan kb. csak instagram követők növelésére meg felvágásra használják (ugyanazok a fotók, ugyanazokon a monumentális helyszíneken, yuppie életérzés). De ha kicsit megtanulod szűrni az embereket még olyan minimális adott infó, mint a képeik meg a biojuk, akkor szerintem könnyű kikerülni a barmokat.
2019. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ismerősöm és ott ismerte meg a jelenlegi feleségét, azóta született egy tündéri kislányuk.

Nem gyökér, magas beosztásban dolgozó értelmiségi.

2019. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!