Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egyáltalán, úgy ismerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egyáltalán, úgy ismertek olyan társkereső oldalt, aminél nincs szükség befizetésre már csak egy szimpla profilmegtekintéshez, esetleg üzenetküldéshez?

Figyelt kérdés
2019. szept. 18. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tinder,Badoo
2019. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
elsotalalkozas. hu
2019. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Facebook
2019. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Sok sikert az üzeneteidhez! :D


Én az elsőtalálkozáson vagyok rajta, de kész tragédia! 45-50+ -os nőknek bejövök, de mind ronda és kövér. Van egy két jó nő rajta, de látni hogy mindenki őket ostromolja, ott vannak az olvasatlan levelek, látni. Én odáig eljutok hogy visszaírnak, de utána semmi elköszönés, egyszerűen megszakítják a kapcsolatot. Regisztráld magad nőként, és észreveszed hogy van olyan 10 pasi, aki elviszi az összes jó nőt. Ők erre születtek, ez van. Viszont ne legyenek illúzióid, az összes társkereső így működik. Játszótér a barna mediterrán kanoknak, a nőknek meg ingyenes szex társkereső. A másik oldalon meg undorodva méregetik egymást a ronda nők és a gyengusz pasik, mert természetesen egyik sem felel meg a másiknak. Itt a fókusz a csinos és VÉKONY nőkön van, majd a kommerszebb pasik ráhajtanak mindenkire, csak legyen szex.


Társkeresés 2019

2019. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívküldi, Fészbuk.
2019. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!