Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiszemeltem egy fiút. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszemeltem egy fiút. Nagyon tetszik. Felvettem msn-re beszélünk is. De alig íír. Megkérdeztem tőlle hogyha találkozunk oda jön e hozzám? és nemet mondott. Szerintetek gyáva?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:

- Lehet, hogy nem tetszel neki.

- Korai neki egy kapcsolat. (hány évesek vagytok?)

- Betoji.

- Elriasztja az, hogy nyomulsz.

- Van bnője.

2010. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Funktasztikus ***** válasza:
nem jösz be neki ennél egy értelmübb nem is lehetne
2010. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jóó.de élőben állandóan néz és mosolyog..aligha le sem veszi rólam a szemét..
2010. júl. 15. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:

R

Akkor marad az hogy gyáva. De ha msnen azt válaszolta neked hogy nem, akkor mért nem tőle kérdezted meg? Ezt csak is ő tudhatja. És tényleg nem szeretik a pasik a nyomulós csajokat.



17/L

2010. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem elegge ellentmond hogy eloben mosolyog meg amit msn en csinal mert altalaba ha valaki nemir, annak nemjossz be, es ha oda se menne, annal eggyertelmubb nemis lehetne. Amugy ha telleg az a gond hogy o nemmenne, de viszont lehet ha azt szeretne hogy te menj oda. Az elozohoz hozzafuznem, hogy csak annal nemtetszik hogy nyomul aki nemtetszik. Nekem kifejezetten bejon ha nyomul egy lany aki tetszik. Amugy sztem kerdezd meg tolle hogy bejossz-e neki (Fiu, 18)
2010. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

amikor nem vagyok ott ahol őő..mert egyszer találkoztunk egy helyen.msn-en kérdezni szokta hogy miért nem voltál ma így úgy amúgy..akkor szerintem lehetséges hogy nem csajozós csak megnézi a lányokat,és csak azért menyjek oda hogy bámuljoon.:D

köszi szépen a kommenteket..

de amúgy nem vagyok nyomulós egyből megadta az msn címét és még ő írt rám..de utánna semmi..:D inkább barátkozó típus vagyok

2010. júl. 15. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ha nem ír gyakran rád..ne értelmezz mindent szerelemnek..meg h tetszel neki..
2010. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen a kommenteket..:D

már nem érdekel ez a téma..

2010. júl. 15. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!