Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell nőként flörtölni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nőként flörtölni?

Figyelt kérdés
Lehet gáz de nő létemre nem tudok flörtölni. Nem tudom mit mondjak vagy hogyan mondjam hogy az flörtölés legyen, mintsem sima kedvesség, barátkozás.

2019. szept. 26. 21:04
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
75%

Hàt...figyelj, pasiként én az alàbbiakat figyeltem meg:


-hosszasan nézett a làny, szinte màr kellemetlenül hosszan,

-mindig csüngött a szavaimon, némelyik làny csak kukàn, màsok pedig aktivan bekapcsolódva a gondolatmenetbe (utóbbi jobban bejött),

-érintések, persze diszkréten.


A többi màr csak aprósàg, pl hajdobàlàs, önmaga simogatàsa, persze csak enyhén kiéhezetten.

2019. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából egyetértek az előttem szólóval.


Ami még eszembe jutott: viccelődés, poénkodás, később kis csipkelődés a másikkal. Nyilván nem fárasztó módon, meg erőltetetten. De ezek jönnek maguktól, ha tetszik valaki, és ő is vevő rá. Lehet érezni a visszajelzéseken, hogy jól esik neki, vagy közömbös (esetleg irritálja).

2019. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

kozhelyek es altalanos dolgok helyett (mint szemezes, mosolygas, erintes, stb.) inkabb nehany sajat tapasztalat:


ismerkedtunk egy fiuval es mire megerkezett egy kozos ismi sznapi bulijara en mar tul voltam egy koktelon es megjegyeztem neki h nem volt jo otlet ehgyomorra innom, mert kicsit spiccesnek erzem magam

erre o: nem baj, legalabb sarmosabbnak fogok tunni a szemedben az ital hatasara, mire en, nem kell ahhoz innom, hogy sarmosnak talaljalak


masik alkalom: beszelgettem a ferfivel, mar feltuntek a jelek, hogy kozos a szimpatia, majd hatradolt a szekben es a ket kezet a feje moge tette, amitol az izmos binyoja kivillant a polobol. En kicsit szegyenlosen de kajanul megjegyeztem hogy ne csinalja mert a latvany eltereli a figyelmem (epp egy komoly temarol targyaltunk). Nagyon imponalt neki a bok.


de olyan is volt mar, amikor egy barban ugy nyitottam a ferfi fele, akivel mar ismertuk egymast (nyilvan vadidegenhez nem megyek oda ilyen dumaval) hogy ellottem egy poent amit elotte hallottam valakitol: kerdezte mit iszom, megmondtam, rendelt, kihoztak, koccintottunk, majd odavagtam 'na, akkor nalam vagy nalad?' mikor kikerekedett a szeme hozzatettem gyorsan 'ne valogass vazzeg' szakadtunk a rohogestol, es ezt jelnek vette, hogy lehet udvarolni, lehet kozeledni. Nyilvan nem rohantunk az agyba, de jot tett a kapcsolatnak h nyilt lapokkal jatszottam.


egy altiba jartunk a sraccal, szoval nem volt vadidegen, de csak felnott korunkban talalkoztunk ujra es beszelgettunk. Nagyon jol elvoltunk es tettszettunk egymasnak. Megkerdezte hogy mik a terveim a kovetkezo hetre, mondtam neki, holnap veled fogok talalkozni, mert elhivsz randizni, nem? Nyilvan elhivott :D

2019. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a humorod az nagy előny. De ezt nem lehet tanítani. N
2019. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam általában a csipkelődés jön be, szeretem ha kicsit paprikás a csaj stílusa.
2019. szept. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a pasi, zsigerből jön, hogy bókolsz neki, dícséred. Kicsit poénosra veszed a figurát.
2019. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A poénosság megvan, most ez eleg hülyén hangzik de szerintem meg a környezetem szerint jó humorom van.

De nem olyan flörtölős humor. És sajnos nekem nem jön zsigerből hiába tetszik az illető.

2019. okt. 10. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!