Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők/lányok! Mit értetek (mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Mit értetek (mit érthettek) folyamatos udvarlás alatt? Mik számítanak együttesen nektek gyakori udvarlásnak, vagy csak úgy simán udvarlásnak? Mit szeretnétek "kapni" a férfiúktól, vagy mit kaptok ha udvarolnak?

Figyelt kérdés
"...és van a mostani párom, aki folyamatosan udvarol, mióta ismer."

2019. szept. 28. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Heti százezer.
2019. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az udvarlás az az időszak, amikor a pasi szeretné a nőt megszerezni, tehát még nincsenek együtt. Tapasztalatom szerint, aki komolyan udvarol, az mindennap érdeklődik, ír, vagy felhív, minél gyakrabban találkozni szeretne. Szeretne megismerni, bókol, próbál megnevettetni, stb.

Akinél annak ellenére, hogy én is lelkes vagyok, de ez a minimum nincs meg, pl. 2-3 naponta keres csak, vagy hetekig nem kerul sor találkozóra, azt nem tudom komolyan venni. Úgy vettem észre, hogy azok több vasat tartanak a tűzben, vagy csak szórakoznak.

30/N

2019. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!