Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajozás oktatóknak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozás oktatóknak mi értelme van?

Figyelt kérdés
Néhány videót már megnéztem ettől attól,de nekem kicsit olyan mintha bort innák de vizet prédikálnak pl a nők tisztelete meg ilyesmi,holott ők sem nagyon tisztelik a nőket mert szinte próbababának vagy ilyesminek használják őket.Például felszednek egy nap akár több nőt is mindnek mondanak valami dumát mintha csak azt az egy nőt akarnák vagy szólítanák le,gondolom néha ki is használják a helyzetet.Szóval nekem nem tűnnek többnek mint akiknek van egy vágyuk vagy egy hobbijuk de legalább pénzt is tudnak keresni vele és első sorban maguk miatt fontos a dolog akik tőlük "tanulnak" csak másodlagos bevételi források.Kicsit olyan érzés,mintha csinálnék egy társkereső oldalt olyan címen,hogy másoknak szeretnék segíteni de valójában meg úgy vagyok ha ide regisztrálnak majd itt biztos megtalálom a párom,tehát valójában magamnak hozom létre.És szerintem az is elég géz mikor mellkast kitolva már mesternek érzik magukat,mert ők elértek valamit címszóval.

2019. okt. 2. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Semmi, az hogy lehúzzanak balf_@_szokat pénzzel, márpedig ilyenből van bőven,akit le lehet.


A valóságban semmi értelme taktikázni, szerepeket felvenni, praktikákat alkalmazni, mert abból minőségi, őszinte ,szeretetre épülő kapcsolat aligha lesz. Enélkül meg mi értelme az egésznek?


Ha valóban sikeresebb akarsz lenni, akkor ne ilyen praktikákat nézzél, hanem szimplán fejleszd az önbizalmad, ne a csajok miatt, hanem magad miatt! Önbizalmat növelni am. leginkább úgy lehet, hogy olyan dolgokba vágsz bele, amitől félsz.

2019. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyetértek #1 válaszolóval, bár vannak akik nem tudnak a saját korlátaikon átlépni, ők ebben segíthetnek, de helyetted senki sem fog csajozni. Ja és persze sok pénzért. Jobban jársz, ha elmész bulikba, meghívsz csajokat italra vagy valamire, beszélgettek és ha visszautasításokat kapsz akkor is nő az önbizalmad.
2019. okt. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valójában fejlődni akarsz, akkor fogod a telefonodat és eldobodd legalább 30 méterre. Ez az első lépés. Elkezded kritikusan szemlélni a világot. Ha jól csinálod, észreveszed, hogy mekkora átverés van mindenben. Függetleníted magad a mainstream trendektől, kialakítod a saját világképed. Jelenleg az emberek minimum 90%-a egy zombi. Ők ezt nem látják, viszont boldogan éltetik a rendszert, mert azt hiszik ő értük van minden. Tudod, van az a reklám, amikor azt mondják benne, hogy "azt hiszed hogy érted van az internet?" Hát nem, TE vagy az internetért... Na ez legyen a vezérfonal. Semmi nincsen érted, TE vagy a veréb, belőled él minden és mindenki, ráadásul te teszed magad idegronccsá idővel. Mert ugye megy a kapálózás ezerrel, hogy a felszín közelébe maradj, eközben meg milliókat költesz rá.


Itt minden a piaci résekről szól. Amiben most élünk, az laza 70 év világszintű társadalomromboló stratégia hatása. Lehet ezen vitatkozni hogy hülyeség, meg fikciók, de sajnos a tények makacs dolgok. Ennek megértéséhez kellene az értelmes és kritikus gondolkozás. Ami jelenleg zajlik, az nem véletlen.


Miért akarna egy fiatal családot, amikot 16 éves korától kezdve szex szex után mindenkivel? Szerinted képes lesz kötödni valakihez egy életen át? A szexuális szabadságnak is ez lenne a lényege, a családellenesség. Vagy a válások reklámozása. Tökéletesen működik a rendszer.


Régen legalább megvolt az udvarlás, az udvarlás fogadása, a család, az erkölcsök, a szabályok. Egy társadalomnak a családok lennének az alapjai. Akkor most nézz szét...

2019. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3


Én teljes mértékben egyetértek veled,attól függetlenül is,ha a többség olvasná amit írtál csak simán lehülyézne de ugye érthető lenne miért tennék mert le is írtad :)

Egyébként az utóbbi időben én is egyre többször érzem,hogy meg mérgezett a mai világ több dologban is,pl sosem akartam sok csajt most meg néha kicsit irigy vagyok arra aki mindig mással dug vagy minden ujjára jó csajok jutnak,holott régen én magam, sosem voltam ilyen.És igaz minél jobban fogyasztom az internet dolgait annál jobban támadnak olyan vágyaim amik régen nem voltak vagy nem voltak olyan jelentősek,bár ugye nem csak az internet baj mert bár mit csinál vagy néz az ember ugyan az jön vele szemben amit leírtál.A múltkor találkoztam egy csajjal akiből többet néztem ki aztán kiderült sajnos ri..nc és most amit írtál el is gondolkodtam,hogy tényleg kevesen képesek egy hosszútávú kapcsolatra,de álmodozni meg sokan álmodoznak róla de ugye fejben minden könnyebb mint a valóságban.Szóval ha kívülről szemlélem az embereket,fiatalokat nagyon el szoktam gondolkodni,hogy mi is lett az emberekkel,fura minden olyan instant lett minden.

2019. okt. 3. 13:37
 5/9 A kérdező kommentje:

# 3


Amúgy pont most olvastam egy ilyen csajozás oktatónál írták akik követik,hogy köszönik a segítséget még csak az első szinten jár az illető de reméli felér a csúcsra,ha valakiknek az a csúcs,hogy minél több nőt szólítson le vagy fektessen meg szerintem elég gáz,de ahogy írtad ezt hozza a mai agymosás.Szerintem nem egy csomó nőt kéne megszólítgatni,hogy az ember felérjen a csúcsra hanem egy nő kéne,akivel megértik egymást és jól megvannak.

2019. okt. 3. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te inkább ne akard eldönteni senki helyett, hogy mi legyen az aktuális célja ismerkedés terén.
2019. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# 6


Nem is akarom eldönteni,de azt látom egyre több a kiégett vagy magányos ember,mert követik a modern szarságokat de idősebb korukra már késő lesz mindenhez.Ami most felvillanyoz az nem biztos,hogy később is ugyan olyan jó dolog lesz.Isten igazán már akkor is furcsán nézek mikor meg kérdezek valakit,hogy mennyi volt a leghosszabb kapcsolatának az időtartama és nagy büszkén feleli a leghosszabb kapcsolata az nagyon hosszú volt,1 év akkor én inkább elképedek.Na most oké csajozgathatunk biztos mindig lesz barátnő meg kapcsolat is hol 1 év,hol másfél év,hol talán kettő de ennek én nem sok értelmét látom,hogy kapcsolatból ki be ki be...

2019. okt. 3. 15:18
 8/9 anonim válasza:

Pont annyi amennyi egy nyelvtanárnak.

Tanulsz 3-4 vagy 5 évig (keményen!), és meg fogsz tanulni egy nyelvet.

De ha elmész egy tanárhoz aki elmagyarázza a szabályokat, bonyolultabb dolgokat és ezekre nem neked kell rájönnön a 30. vagy 40. mondat után akkor a 3-4 évből csak 1-2 év lesz.

2019. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 8


Szerintem akkor is lehúzás azért amit tudunk csak nem merünk.

2019. okt. 4. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!