Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen kiégtem, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiégtem, minden mindegy már, van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Nincs szerencsém a szerelemben. Mindig sikerül olyanba beleesni,aki nem viszonozza. Sok lánynak bejövök, de hiába ha ők nem váltják ki azt belőlem. Nem tudnék olyannal együtt lenni, akit nem szeretek. Eddig csak viszonzatlan szerelmeim voltak és azt érzem, hogy teljesen kiegtem. Már nem is akarok gondolni a párkapcsolat témára. Elment a kedvem az egésztől.
2019. okt. 4. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

"Már nem is akarok gondolni a párkapcsolat témára."


Mégis gondolsz rá, hiszen a kérdés megszületett.

Kiút csak akkor lesz, ha nem adod fel, vagy egyedül is megtanulod élvezni az életet.Én pl.az utóbbit teszem nőként.Nekem bevált.

2019. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ilyesmiről mindig az a benyomásom, hogy nem igazi szerelem, csak puszta megszerzési vágy.. tehát úgy vagy beállítva, hogy olyan nők érdekelnek, akiket nem kaphatsz meg.. mintha már pusztán emiatt érdekes lenne bármelyik nő neked, hogy elérhetetlen. Szerintem ez nem igazi szerelem és nem csoda, hogy ilyenkor elutasítanak ezek a nők=> pontosan azért teszik, mert érzik, hogy a megszerzési vágy miatt hajtasz rájuk.

Első sorban ezt kellene felismerni, hogy mindez nem igazi szerelem, amit érzel, a nők nem ok nélkül nem viszonozzák=> talán épp azért nem, mert érzik ők is, hogyha beadnák a derekukat, akkor elmúlna az érdeklődés, holmi “elejtett préda” szerepébe kerültek. Nevetséges ezt szerelemnek nevezni.

Próbálj érzelmileg fejlődni és rájönni arra, hogy mi az amit igazán akarsz, ne csak az elérhetetlen után sóvárogj. Ha belegondolsz elég nehéz ilyen paradoxon érzésen kiigazodni. Ha egy nő csak azért kell, mert elérhetetlen, akkor természetes, hogy a nő nem viszonozza, mit érne el vele? Szerintem gőzöd sincs arról mi a szerelem=> milyen együtt lenni valakivel, törődni vele, szeretni, mert amit te érzel az csak puszta vágyakozás, ábrándozás.

2019. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Majd gyere vissza akkpr sír i, ha nem jössz be sok lánynak.
2019. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Karena26 ***** válasza:
100%

Akkor hagyd ezt az egészet!

Pihenj, alkoss, mozogj, menj ki a természetbe, foglalkozz magaddal, érezd jól magad!


Most magam is itt tartok, mint te, s eldöntöttem, hogy így fogok tenni - magamért! :)

2019. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pont nem azt teszed, amit a végén írtál. Hagyd most ezt a kérdést egy ideig...
2019. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác, sok lánynak bejön de neki senki sem. :( Meghasad a szívem ~
2019. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!