Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet olyan, hogy egy férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy egy férfire azt mondják, hogy helyes, de még sincs sikere társkeresőn?

Figyelt kérdés

Lehet olyan hogy egy férfire azt mondják,hogy helyes,jóképű és a feltöltött fotóit fotóssal készítette,azonban még sincs sikere a társkeresőkön?


Vajon mégse olyan helyes vagy inkább a rengeteg vetélytárs miatt nincs sikere?



2019. okt. 4. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már itt is megkérdeztem néhány embert, és elég pozitívak voltak a visszajelzések, tehát a legtöbbnek tetszettem. Társkeresőn senkinek.
2019. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Amúgy sokan vannak fent mindkét nemből.
2019. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kik mondják? Anyukám és a rokonság rám is mondja... És tudjuk, hogy ez mennyit ér.

Persze lehet, hogy valaki ilyen szinten nem fotogén. Ritka, de lehet. Általánosságban viszont azoknak a véleménye "mérvadó", akik potenciális partnerek. Nagyi, szomszéd néni és a kövér csaj a gimiből nem igazán számít, szerintem.

2019. okt. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hooogyne lehetne. Ha ures a pasi teljesen mindegy hogy nez ki... mi nem a kulsosegekre izgulunk hanem a jellemre/stilusra amit az a pofi kepviselni tud.

Tudod te hany helyes de hihetetlenul buta pasi van? Bottal se kategoria...

2019. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bizony, velem ez a helyzet, mindig azt kell hallgatnom élőben (persze olyanoktól, akik stabil párkapcsolatban élnek) hogy "milyen helyes" "milyen jóképű" vagyok, társkeresőn meg nem jött össze semmi.
2019. okt. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Ahhoz, hogy társkeresőn egyáltalán elolvassák a nők az üzeneteidet, minimum olyan jól kell kinézned, mint Brad Pitt és Johnny Depp együttvéve kétszer.
2019. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Pontosan.


Interneten ha megfeszülsz sem tudod ugyanazt átadni mint élőben: testbeszéd, apró gesztusok, hang, beszédstílus... millió dolog nem jön át írásban, ami rengeteget hozzá tudna tenni ahhoz, hogy valaki megkedveljen.


Nem tudom, ki hogyan olvassa ezt, de a profi fotó számomra annyit jelent, hogy adsz a megjelenésedre - PONT. Vagy sikerül vele közölni valamit a személyiségedről vagy nem, vagy tudja a delikvens olvasni a képet vagy nem.

2019. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan férfit, aki képen nem annyira vonzó, de élőben helyes, és nagyon jó a kisugárzása: vidám, tetszik a mosolya, magabiztos kiállású, férfias hangja van, jó humora. Szerintem nem fotogén alkat, vagy nem jó társkeresős profilok szerkesztésében, ezért nem jön át, hogy mennyire vonzó.
2019. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!