Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Ti randiznátok/öss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti randiznátok/összejönnétek egy nálatok fiatalabb fiúval/férfival, ha az az adott pasi külsőleg/személyiségileg bejönne, szimpatikus lenne Nektek?

Figyelt kérdés
Volt már valamelyikőtöknél erre példa?

2019. okt. 6. 08:58
1 2
 1/20 anonim válasza:
91%
Ha 1 éve kérdezted volna, simán rávágom,hogy kizárt. Aztán megismertem a páromat, aki 6 évvel fiatalabb.
2019. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Az én párom is 4 évvel fiatalabb. És már 2 éve együtt vagyunk, együtt is lakunk.
2019. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Nálam viszont tényleg kizárt. Egyszer randiztam egy nálam 3 évvel fiatalabb sráccal, csak hogy bebizonyítsam magamnak, a kor tényleg csak egy szám, de nagyon nem jött be a helyzet. Amikor valaki megtetszik, szimpatikus, és elkezdünk ismerkedni, akkor ha bevágja, hogy amúgy fiatalabb nálam, kb minden korábbi vonzalmam abban a pillanatban elpárolog. Ilyen helyzetben csak ront az, ha magamra erőltetem a folytatást.
2019. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem a kor a mérvadó ha amúgy meg tök jól köjövünk együtt.
2019. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
*kijövünk
2019. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Szinte mindig 1-3 évvel fiatalabb párjaim voltak. Ennél fiatalabbal nem biztos, hogy működne most, mert nagyon máshol állnánk az életben. Később, ha mindketten 30 felett lennénk már, akkor megint más.

De csupán a kora miatt nem küldenék el senkit.

2019. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Igen,nekem volt sokkal fiatalabb pasim.2 évet voltunk együtt,aztán szakitottunk,túl nagy volt a korkülömbség.Azóta megnősűlt van 2 gyereke,a barátság megmaradt.
2019. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A barátom 3 évvel fiatalabb nálam, majdnem két éve együtt vagyunk, és nemrég költöztünk össze. Eddig nem adódott konfliktushelyzet csak a korkülönbség miatt.
2019. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem 4 évvel fiatalabb párom van jelenleg is.
2019. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Igen, volt ilyen többször, de csak szex volt. N
2019. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!