Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan nektek, hogy első szexnél már gumi nélkül akarta a másik?

Figyelt kérdés
Nem tartom ezt normális dolognak. Full megsértődött, hogy meghallotta, én nem akarom így. A gumi kényelmetlen és ő nem beteg... Ez volt a válasz. Én ezt nem tudhatom, mert nem tudom pontosan kikkel volt előttem

2019. okt. 8. 23:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Igen, én minden csajjal így akarom. Kb az egyharmaduk, vagy max a felük benne van.
2019. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem feküdtem le olyannal akit ennyire nem érdekelt az én biztonságom (és a sajátja). A megszakítás nem védekezés, előváladéktól peteéréskor gyönyörűen teherbe lehet esni. Egy igényes embernek annyira alap dolog, hogy egy gyakorlatilag ismeretlennel (illetve ha nem akarok gyereket) gumit húzok. Ez a "kényelmetlen" akkora egy kamu indok. A chlamydia, na az a kényelmetlen. Meg a babakocsit tolni.
2019. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Én is gumi nélkül szeretem. Úgy izgató. Gumival nem érzem a nőt annyira. Ha mem megy bele a csaj, akkor marad a gumi, de akkor is inkább mélküle jó...
2019. okt. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, én nem sértődnék meg, jogod van ragaszkodni a gumihoz - de szex se lenne, mert nekem meg jogom van a számomra rossz szex meg a semmilyen szex közül az utóbbit választani.
2019. okt. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Jobb óvszer nélkül ez tény, de alkalmi kapcsolatban, vagy amíg nem ismered meg rendesen a másik felet, hogy bízni tudj benne (+védekezel is) akkor alapszabály, hogy csak óvszerrel.

Aki ezt nem fogadja el nem fogadja el, neked sem kötelező ágyba bújod vele. A szex közös megegyezésen alapszik, ha valamit az egyik fél nem úgy akar akkor szabad az út, menjen csinálja mással.

2019. okt. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Persze volt, erre mondtam hogy akkor érvényes szűrővizsgálatok eredménye érdekelne, persze volt nagy sértődés, ha nincs semmi baja és gumi nélkül akarja akkor semmiből nem tart elmenni egy dokihoz... persze az már nem tetszett mert az orvosokat se szeretik :D gumi nélkül az első időben tuti nem fekszem le senkivel
2019. okt. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%

Volt. Mondjuk hozott, azt is megkérdezte milyen ízesítésű legyen? Mondtam abból (ízesített) az egyik fajta kifejezetten irritált (fájt, égett, csípett, vmi allergia) mikor mással próbáltam (komoly kapcsolatban). Mondta, hogy Őt meg mind, bár őt csak kényelmi szempontból. Na ekkor összenéztünk, hogy most akkor mégis mi legyen? Mondtam, hogy én máshogy nem védekezek. Na akkor napoljuk-e az egészet, vagy mi legyen? Kár, mert én ezután sem fogok. Nála ez off, nálam az. Vegye fel mégis?

Hát az lett a vége, hogy nem csak ekkor, hanem az egész kapcsolat alatt nem védekeztünk sehogy sem. Pedig az is felmerült, hogy legalább vegye ki időben, de végül az is el lett vetve.

Ez persze a mi közös megegyezésünkön alapult!! Nem követendő példaképp mondom, csak a kérdésre válaszolok.

2019. okt. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Volt már, hogy nő közölte, nem kell gumi, mert tablettát szed. Nekem ez több szempontból is fura, egyrészt egyből elsőre ez... másrészt ha mondjuk 2 éve nincs senkije, minek szedi a fog. gátlót!?
2019. okt. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
En mindig elmondom, hogy lehet gumi nelkul szexelni, de ha terhes leszrk, perkalhaty mert en bizony nem vetetem el. Ilyenkor valahogy megis elokerul a gumi, megse olyan kenyelmetlen.
2019. okt. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Hubammeg mennyi felelőtlen ember! Aztán ha isszeszedtek valamit vagy gyt-t kell fizetni, megy a sírás.


Én gumival sem fekszem le azzal, aki anélkül akarta. Egy felelőtlen barom.

2019. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!