Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogyha néha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha néha én írok elsőre egy srácnak Tinderen, általában nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

4 esetben írtam én valakinek, most már knkabb nem is :D

Pedig nem írok szerintem hulyesegeket, ha nincs bemutatkozasa akkor annyit, hogy szimpatikus a kepek alapjan, lenne-e kedve beszelgetni vagy valami hasonló.

Ha van bemutatkozasa, azzal kapcsolatban szoktam valamit írni

Miert van ez?


Amikor mas ir nekem elsore, altalaban jol eldumalunk, sokszor randi is volt stb.

Nem a tipik szepfiukrol van szo ráadásul :D



2019. okt. 16. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem aki regisztrált, de felhagyott az app használatával
2019. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
A férfiak válogatás nélkül mindenkit jobbra húznak, mivel nagyon kicsi a match arány. Ha minden képet végignéznének, órák is elmehetnének rá. A matcheket már tüzetesebben megnézik, és akkor döntik el, hogy érdemes-e ráírni valakire, vagy hagyni/törölni. Ha nem kezdeményez a pasi, akkor hiába írsz te neki, nem lesz válasz, mert nem tart vonzónak. Én azon gondolkoznék el, hogy mi baj lehet a kinézeteddel vagy a képeiddel. Túlsúlyos vagy, esetleg előnytelenek az arcvonásaid? Van egész alakos képed, és olyan, amin teljesen, szemből látszik az arcod?
2019. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy fél éve regisztrált és azóta te vagy az első aki írni szeretne. Ő meg már rég otthagyta az egészet.
2019. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt is hozzátenném, hogy ha nyaról képed van kint, akkor alapból szóba sem állok veled akkor sem ha jobra húztalak.

Általános, normális, lehetőleg teljes, photoshop mentes képekre vágyunk, a mindennapjaidból kiragadott pillanatra.

2019. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ott a bökkenő, kedves inaktív felhasználót emlegetők, hogy a Tinder simán kikapcsolja a profilod megjelenítését, ha egy ideje nem használtad az appot. A javaslatokban (akiket húzogatsz jobbra-balra) pedig elsősorban az utóbbi időben aktív, téged nemrég jobbra húzott egyéneket vegyíti el.
2019. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt, nincs nyaralós képem, a visszajelzesek alapján az arcommal sincs probléma :D Egész alakos képem mondjuk pont nincs kint ez igaz. Nem gondoltam hogy ennyire számítana
2019. okt. 16. 16:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nem válaszol, mert véletlenül húzott jobbra, nem tetszel fotó alapján, épp alakulóban van másik lánnyal. Előfordul....
2019. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2019. okt. 16. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem használok tindert de hallottam róla hogy mekkora szenvedés egy atlagos ferfinak összehozni egy matchet. Ezek utan ha nekem irna egy csaj kb biztos kennek benne hogy valami kamu vagy mlm biznisz
2019. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Mert lépésenként váltakozik, hogy melyik nem szűri ki melyiket.


Tehát fárfiként lényegében nincs értelme nézned, hogy kit tetszikelsz, mert a nő dönt. Tehát férfiként általában egyszerűbb csak szimplán végiglikeolni mindenkit, és majd a nők eldöntik, hogy kivel legyen match.


És ha megvan a match, akkor dönt a férfi. Tehát a legtöbb matchelt nőre a férfiak nem írnak rá, mert nem érdekli őket, csak sokkal könnyebb már, mikor minden 5. bejön, és még azt is tudod, hogy te bejössz neki.


Aztán 3. körben megint a nő dönt, hogy érdekli-e, tetszik-e neki a kezdeményezés.


Innentől pedig elsimul a dolog, és megismerik egymást a felek.


Szóval te olyan férfiaknak próbálsz írni, akiknek valószínűleg nem is tetszel, egyszerűen csak belikeoltak téged, mert mindenkit likeolnak. Szóval nőként szerintem érdemes várni arra, hogy a férfi kezdeményezzen beszélgetést.

2019. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!