Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szál vörös rozsa randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szál vörös rozsa randira?

Figyelt kérdés
1 honapja beszélek egy lánnyal online, de eddig mar 3szor randiztunk. Nagyon sokat beszélünk, reggeltő estig. Nekem nagyon tetszik, holnap lesz a következő randi. Eddig semmilyen testi kontakt nem volt. De ha már 3szor találkoztunk, akkor remelem tetszem neki. Még nem vettem neki semmit. De most akarok venni neki egy rózsát, mert tudom hogy szereti amugy, meg probálnék kedveskedni neki egy kicsit. A vörös rózsa az jó, egy szál. Jo a vörös, vagy inkább valami egyszerűbbet, ami nem annyira romantikus?
2019. okt. 18. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem jó, viszont lehet, hogy a rózsa elhervadna a randi végére, ha nem tudja vízbe tenni, plusz egész idő alatt kézben fogni, azért kényelmetlen.

Vegyél neki a randi közben.

2019. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 randi után szerintem rendben van ez, én örülnék neki (meg ha van 4.randi l, remélhetőleg bejossz neki). Esetleg kerdezz ra a randi kozben hogy neki mi a velemenye rolad illetve errop az egeszrol:)
2019. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
6 órát kibir egy rozsa viz nelkűl a kocsiba, amig mi szorakozunk?
2019. okt. 18. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Este hideg van. De ha tudod, hogy mire készülsz, akkor tegyél be egy műanyag palackot tele vízzel, és tegyétek bele, mikor kiszálltok.
2019. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Cserepes virágot vigyél, ilyen kicsit, az nem hal meg. Nem kell megölni egy növényt egy gagyi gesztus kedvéért.
2019. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod, akkor tedd a kocsiban vízbe, vagy ha házhoz mész, akkor úgy add oda neki, amikor becsengetsz, és akkor van alkalma vázába tenni, meg az öröm is megvan, nincs kényelmetlen cipelés.


Szerintem időszerű, és figyeld a reakciót. Valami testi kontakt is időszerű. Lehet, hogy puszival megköszöni, vagy valami, de ha úgy érzed, hogy jó a fogadtatás, akkor valami kisebb érintések: "véletlen" kéz-kéz, udvarias előreengedésnél hátsimítás, bár ez már eddig is mehetett volna, szóval erre rá lehetne kapcsolni. Ha ezeknél jó a reakció, akkor szuper. Ha ezek után nem blokkoltok le, séta közben megfogod a kezét, és nem húzza el, vagy ilyesmi, akkor az már szuper. Mondjuk, ezt úgy csináld, hogy ne úgy jöjjön, hogy ki kelljen csavarnia a kezét a kezedből, hanem hogy mindketten megőrizhessétek a méltóságotokat. Pl. Megfogod a kezét, ránézel, és látni fogod a reakcióját, aztán fél perc után valamiért elengeded, megigazítod a ruhád, vagy a hajad, és akkor összetalálkozik-e a kezetek, vagy nem. Mondjuk, ez a kézfogósdi, ne rögtön a rózsa után legyen, hanem pár órával rá.


Akkor a búcsúcsók már okés is.


De ha nem örül a kézfogásnak akkor a csókot se erőltesd még, mert úgy olyan "cserébe kérem" dolog lenne.

2019. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és a rózsa után a puszit se te kezdeményezd, hagyd, hogy ő köszönje meg úgy, ahogy szeretné, de azért nézz rendesen a szemébe. :)
2019. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En nem orulnel rozsanak mert minden pasi azt vesz minden nőnek aki szokott. Kommersz. Serepesviragot is felejtsd el,az nem ide való,más viragotleted nincs?
2019. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!