Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a téma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a téma?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után randira készülök :)

Badoo-n ismerkedtünk meg.

Londonban élek.

Milyen témákat dobhatnék fel ami bejön egy lánynak?

Nem szeretném csak az alap dolgokat kérdezni..

Úgy gondoltam hogy csak egy sima kávéra beülnénk egy kávézóba,szerintem elsőre nem rossz ötlet.

Tanácsok? Tippek? Vélemények?

Én 24/f

Ő 21/L



2019. okt. 28. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem érzed problémának, hogy egy olyan emberrel ismerkedsz, akihez magadtól normálisan nem tudsz hozzászólni és beszélgetni, mert elfogynak a témák vagy unalmas lesz a dolog?

El nem tudnék képzelni olyannal egy kapcsolatot, akivel nem tudunk magunktóp beszélgetni bármiről, bármeddig, amihez csak kedvünk van.


Vagy mostantól minden héten hétfőn írsz ide, hogy mi legyen az eheti talkshow témátok egészen 50 éves korodig vagy ameddig meg nem haltok?

2019. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az orális szex legyen a téma.
2019. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!