Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után "illik" újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "illik" újra keresni a másikat első randi után?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztunk, beszélgettünk sokat, minden nagyszerű volt. Mikor keressem fel újra? Mi csak telefonon beszélünk vagy emailen keresztül levelezünk, nem mindennapos csevegéseket folytatunk a facebookon és hasonló felületeken.
2019. okt. 30. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még aznap küld üzenetet, annak örülök, és tudom, hogy jól alakult a részéről is. Ha másnap nem keresne, akkor azt gondolnám, h nem igazán tetszettem neki. :-D lany vagyok.
2019. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ez a halálom.

Írj neki akkor amikor jól esik , vagy amikor alapból is írnál... Utálom ezt h jaj nem írok 2 napig mert akkor azt hiszi h teljesen oda vagyok érte.. nincs olyan hogy illik vagy nem illik, azért találkoztok , beszélgettek hogy jól érezzétek magatokat,hát írj rá akkor amikor úgy érzed

2019. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Még aznap. Írd meg neki, hogy jól érezted magad és szeretnél vele újra találkozni amilyen hamar csak lehet. (1-2 nap eltelhet közte, de azokon a napokon is írj neki)
2019. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy van, ahogy az utolsó írja, ezzel ertek egyet.
2019. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!