Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is van így vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így vele?

Figyelt kérdés

Egyszerű a helyzet, nem voltam még férfival. Eleinte az tartott vissza, hogy túlsúlyos voltam, és az arcom sem szép. Emellett introvertált is vagyok. Mostanra meg már szégyellem, hogy szűz vagyok, mert már elmúltál 30 is


Azon gondolkodom, hogy inkább fizetnék érte egy férfi prostinak (nem kérek ajánlatokat!)


Ti hogyan jutottatok ki az ördögi körből?



2019. nov. 2. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki kell mozdulni a komfortzónádbòl, új dolgokat kipróbálni, ès nem feladni az 1. sikertelensègnèl.
2019. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszed, h nem próbáltam már? Mindig leblokkolok. Ha hozzám szól egy pasi aki tetszik, szinte rögtön arra gondolook mit szólna a puncimhoz. Sajnos az a legcsúnyább részem, 3s a borotválást sem bírja :'(
2019. nov. 2. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Én férfiként fizettem érte. Nem bántam meg, de nőként ez más lehet. Fejben neked kell rendbe rakni a dolgokat. Sajnos nem könnyű. De nem lehetetlen.
2019. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha(!) már nem vagy kövér, akkor nincs veled olyan nagy baj. Ja borotválást nem bírja, meg lehet azt oldani.

Nem vagy már kövér?

2019. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!