Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire érdemes hangulatember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes hangulatember, kissé depis pasiba fektetni az időt?

Figyelt kérdés
Ma azt írta, h nincs jó hangulata. Mondtam neki, hogy megint miért? Azt mondja front. Egyszer nagyon kommunikatív, jókedvű, máskor nagyon csendes, depis, befordulós. Olyan mintha kettős személyiség lenne és épp ezért néha úgy érzem, h nagyon fontos vagyok neki, néha meg ennek szöges ellentettjét. Tapasztalat?

2019. nov. 6. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Van akinek megéri egy ilyen emberrel kínlódni, hiszen az ilyen embereknek is sokszor van párkapcsolata. Személy szerint nekem nem érné meg, de ez én vagyok.
2019. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2019. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha Rák a csillagjegye, akkor nem feltűnő, ők így működnek. Amúgy általában, ha van kitartása az embernek a másik mellett, akkor ki tudja idővel tapasztalni, hogy hogyan kell megközelíteni egy ilyen hullámzó valakit. Érdemes arra törekedni, hogy ne uralkodjon el a rossz kedv másoknak is a környezetében.
2019. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Volt már rapszodikus pasim, soha többet.
2019. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsoltmester ***** válasza:
83%
Ugyanannyira mint bárki másba.
2019. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet. szerintem az egész attól függ, hogy mennyire tudod elfogadni,és mennyire vagy képes nem magadra venni,mikor épp a "depis" időszaban van. mert ugye olyankor veled is esetleg nem beszélget annyit, nem olyan vidám és stb. nekem elég sok időbe telt ,míg elfogadtam, és nem örlődöm azon,hogy vajon most szeret engem,vagy ez most így mi. de jó pár év után már nem veszem fel a dolgot.

nem könnyű egy ilyen ember mellett.

ráadásul én ennek a szöges ellentéte vagyok, nyugodt, stabil, kiegyensúlyozott.

2019. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!