Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzem meg Tinderen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg Tinderen a lányoktól, hogy lefeküdnének-e velem?

Figyelt kérdés

Van kb 110 párom akire még nem írtam rá, akik tényleg megtetszenek náluk próbálok valami kreatív szöveggel nyitni de már belefáradtam hogy azokból sem lesz semmi a végén. Beleölök egy csomó időt a beszélgetésbe, és végül mindig eltűnnek... (gondolom jön valaki épp jobb)


Mivel se időm, se energiám, se kedvem nincs az összesre ráírni valami kreatív szöveggel és erőlködni a beszélgetéssel, ezért gondoltam, hogy a maradék párjaimra (ha már megvannak kárba ne menjen) valami célratörőbb szöveggel fogok ráírni, de valami többre gondoltam egy "Szia, szex?"-nél.

Valakinek van valami ötletesebb szövege?

Ha a 100-ból 1 összejön már azzal is valamit legalább elértem, a semminél több. (Ahol jelenleg vagyok)

23/F ..



2019. nov. 6. 21:00
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
10%
Írd nekik, hogy "Szia a fszom 20 centi. Érdekel vagy érdekel, akkor ezt meg is beszéltük szóval, mikor és hol?"
2019. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Szia, van kedved b£szni? Höhö
2019. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Hogy lehet valaki ekkora lúzer úgy, hogy jó lapokat osztott neki az élet? 😂😂😂
2019. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 170cm magasságommal és vézna alkatommal nem mondanám, hogy annyira jók azok a lapok :D

Pár előnyős fotóval nem nagy durranás összekaparni néhány párt... az hogy a fele vissza se ír, az más téma

2019. nov. 6. 21:48
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Én meg nem tudok előnyös fotót készíteni, na bumm.
2019. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Írd meg nekik, hogy nem lesznek otthon délután anyádék, így szabad a pálya, és szívesen fszra húznád őket. Így összefoglaltad az életed és a szándékod! :)
2019. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos anyámék mindig itthon vannak ez nem játszik :\\ de a tiédtől kérdezd meg merre járt tegnap este :D
2019. nov. 6. 22:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
úgy akarsz megdugni valakit, hogy anyádéknál élsz? Halkan beosontok éjszaka a szobába? gázvagy kisfiam.
2019. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ja bocs, elfelejtettem hogy itt mindenki egyedül fenntart egy albérletet/saját lakása van 23 évesen :D

Látom érted a szarkazmust

2019. nov. 6. 22:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha már azt akarsz, akkor elgondolkodhatnál, miképpen is kiviteleznéd, hogy a csaj ne gondolja meg magát.
2019. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!