Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vitesed el magad moziba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitesed el magad moziba a pasiddal! Szerintetek miért mondta ezt anya?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemistaként otthon lakom anyukámmal, most, hogy van egy komoly kapcsolatom, többször mondott hasonló megjegyzéseket. A barátom családja kifejezetten gazdagnak számít magyar viszonylatban, mi inkább jó móndúnak, prémium dolgokat engedhetünk meg, azonban fiatalon a szüleim szegények voltak, és hálás is vagyok, hogy támogatnak.

Nem tudom áthívni a barátomat, így mindig nála vagyunk.

Anyának múltkor felvetettem, hogy megnézhetnénk egy filmet, erre mondta, hogy vitesd el magad a pasiddal. Mi lehet a problémàja?


2019. nov. 15. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Semmi. Nem akar filmet nézni.
2019. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
A fene tudja. Anyukád találkozott már a barátoddal? Szimpatikus neki? Lehet, hogy valamiért nem tetszik neki, esetleg úgy gondolja, hogy nem jól bánik veled, mert (mit tudom én: nem visz el moziba, pedig anyád szerint az alap...). Sajnos sok anyáról hallani olyat is, hogy verseng a lányával, hogy irigykedik, hogy soha, egy fiú sem elég jó neki, vagy épp azt favorizálja legjobban, aki pl. valami megbecsült szakmát űz, de amúgy egy gyökér.
2019. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Valami frusztrálta épp és azzal vezette le hogy hozzád vágott némi cinizmust. Nem egy adaptív stresszlevezető modszer de semmi jelentősége.
2019. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni akar apáddal és útban vagy.
2019. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Húszévesen ne anyáddal akarj moziba menni, ha van pasid, így értette.
2019. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Vagy azért mondta, mert fiatal vagy, és küld hogy menjetek ide oda. Ha valakinek van pénze, az nem azt jelenti hogy rá kell szállni a másikra, de azzal sem értek egyet aki csak halmozza a pénzt, de csak ül rajta, semmit sem kezd vele, vagy ha van pénze, de szórja minden baromságra.

Ezt leginkább anyukádtól tudod megkérdezni hogy a szándéka mi ezekkel a szólásaival, de lehet hogy semmi extra, csak tudja hogy pénzes a pasi, és akkor gondolja bele fér egy két kis apróság, mint egy mozi.

Sok anyuka ha azt látja hogy gazdag a lánya párja, akkor nem neki kell adnia pénzt rá, de korántsem biztos hogy nálatok ez van, csak tippelni lehet.

Milyen a viszonyod anyukáddal?

Miért nem tudod átvinni a párod magadhoz?

Anyukád nem szereti a mozit, vagy nincs pénze rá? Mindkettőt meg lehet érteni.

2019. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Úgy értette, hogy ha van barátod, inkább vele kellene moziba menned, nem anyukáddal.

Most ezt tényleg ilyen nehéz egyetemistaként kitalálni?

2019. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

-Nem szeretne elk***rni 10 000Ft-ot a mozira, ő már tudja, hogy lelehet tölteni is és otthon megnézni.

-A konyhaasztalon akar reszelni apáddal.

-Próbál megnevelni, hogy amelyik pasit kilehet használni azt ki is kell.


Miért nem kérdezed meg tőle?????

2019. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!