Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi közben egy volt udvarlór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi közben egy volt udvarlóról áradozni. Ez normális?

Figyelt kérdés

Már párszor randiztunk a lánnyal, volt csók, simi, mélyülnek a beszélgetésnek, tehát látszólag haladunk. A legutóbbi randin viszont beszélgettünk a gimis éveinkről és elmesélte a lány, hogy volt egy fiú osztálytársa aki pl. vigyázott rá buliban meg reggelente kísérgette a buszon. És hogy milyen kedves, értelmes srác volt, sajnálja hogy nem volt érettebb és nem tudta fogadni a közeledést, de kár érte..


Ezen eléggé csodálkoztam, mert nagyon nem érzem randitémának azon sajnálkozni, hogy nem jött össze egy gimis udvarlóval..meg azért ez nem olyan régi történet, szóval vidáman tarthatnák a kapcsolatot facebookon, találkozhatnak baráti társaságban stb.

Mit gondoltok ez teszt volt, hogy hogyan reagálok, vagy valami taktika, vagy nem érdeklem, vagy csak el akart mondani egy bizalmas dolgot?


22/F/L


2019. nov. 15. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Randizgass vele még szerintem, ez nem olyan rossz ómen még. Ha továbbra is annyit fog beszélni a srácról, meg nyalja a sggét, akkor viszont már mehet a levesbe...
2019. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten, jobb bölcsen hallgatni ilyen esetben a volt kapcsolatokról, legalábbis ilyen formában, hogy áradozik róla.
2019. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gimis, ergó 4 éve volt. Szerintem inkább önértékelési problémád van. Az ilyeneket úgyis meg kell dumálni egyszer. Nekem még fiatalabb is a barátnőm (igaz én 30 múltam), ő is elmondta néhányadik randin hogy egész gimi alatt izzott közte meg egy srác között a levegő de egyikük sem lépett soha, csak utólag derült ki, és mekkora bénaság. Ő is ismeri mindenféle csajozós sztorim. Mindkettőnknek voltak kapcsolatai. És egymást választottuk, köztünk is izzik a levegő, isteni a szex, meg minden más is. Eszembe nem jut féltékenynek lenni. Ha majd mást akar, az ő vesztesége lesz.
2019. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, nem érintett annyira a dolog, en is elmeseltem neki egy ugyanilyen sztorit valaszul az en gimis szerelmemről ha mar igy elkezdte :D Nem vagyok féltékeny, ha vele akarna lenni, vele lenne. Ugyanakkor magamtol nem hoztam volna fel ilyet igy kíváncsi vagyok hogy mi lehetett az indok. Az normalis hogy beszélünk a regi kapcsolatokról, de ez meg kapcsolat sem volt.
2019. nov. 15. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk a kontextus nem mindegy. Az is lehet, hogy csak járt a szája, és nem gondolta végig, nem taktikázni akart. De ez pedig attól függ mennyire ilyen személyiség. A barátnőm pl baromi egyenes az ilyenekben, megmondja a frankót, és nem taktikázik érzésekkel meg hasonló.
2019. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!