Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sármos vs fiatalos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sármos vs fiatalos?

Figyelt kérdés
Állandóan idősebbnek néztek,végül ezt meguntam, és az ősz hajam 43 évesen befestettem. Jól sikerült, nekem nagyon tetszik, természetesnek hat. Tény, őszen sármosnak néztem ki, de én a fiatalost választottam, szingliség van, gondoltam változtatok. Amivel nem számoltam: ismerősök, kis falu, lépten-nyomon tudtomra adják, hogy megszokták az ősz hajat és ez nekik nem tetszik. Emiatt rohadt szarul érzem magam, sokszor nincs kedvem közéjük menni, azok a pillantások,beszólások idgesítenek. Mit csinálnátok, ha ti lennétek ilyen esetben? Legyen újra ősz a haj? A közegnek felelnétek meg, vagy magatoknak? 43F
2019. nov. 15. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt egy késői bulis korszakom, szóval huszonévesen befestettem szőkére a hajam. Mindenki megszokta, hogy nincs rajta semmi ilyesmi, szóval a környezetem nagy része előadta, hogy milyen szörnyű és milyen rosszul áll. Akiket közben megismertem, azoknak tetszett.

Aztán, ahogy lekopott a szőkeség, a régi ismerősök elkezdték azt a szöveget, hogy megszokták a szőke hajat, jobban állt, legyen újra olyan.


A tanulság? A legtöbb ember finoman fogalmazva buta, mint a föld és maga sem tudja, hogy mit akar és mi tetszik neki. Nem szeretik a változást, ráadásul nálunk ez nagyon igaz.

Ne törődj velük.

2019. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak felelj meg. Majd megszokják. EGy hajfestés nem nagy dolog. nehogy már a falu döntse el, milyen legyen a hajad!
2019. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked kell, hogy tetszen, nem másnak. (ez mindenre igaz!)


Ha így jól érzed magad, akkor tökéletes.

Más le van szäärva. És ezt mond meg nekik, ha vinnyognak.

2019. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31 évesen őszes a hajam, szívás de ez van. :D
2019. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!