Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl érzelmes vagyok, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl érzelmes vagyok, minden randit elcseszek, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Mindig megfogadom hogy nem bókolok, nem leszek kedves az új randin. Az tetszik is a nőknek. De amikor a nő is elkezd érzelmeket táplálni felém, akkor én is megenyhülök és kimutatom a szeretetem. Ekkor általában a nő lelkesedése alábbhagy, és szakít.

32/f


2019. nov. 15. 13:57
 1/4 nadina1900 ***** válasza:

Szia. Hát nem tudom,ez miért is probléma. Én biztos zavarba lennék tőle,de aranyosnak találnám a bókokat :)

Minden nő más,valakinek bejönnek a bókok,ezek szerint van akiknek nem. Rá kell érezni erre.

Ami persze nem könnyű,de biztos lesz olyan aki értékelni fogja :)

2019. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne cseszd el, nyomatékosítsd a nőben h még ma a tiéd lesz. Ez mindig bejön. Tudja meg ki a főnök, aki érzelmes, az nem főnök.
2019. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére pontosan tudod, hogy hol és mit hibázol. Így "könnyű" helyzetben vagy. Önuralom. Ha kezded megszeretni, gondolj arra, hogy ha nem uralkodsz magadon akkor elveszíted. Ez talán visszatart, hogy elcseszd ami alakul. Kemény lesz, de tudod, merre kell menned. Hajrá!
2019. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hasznos válaszokat írtatok! Megpróbálom megerőszakolni magam, és nem kimutatni az érzelmeimet, még akkor sem, ha iszonyatosan nehezemre esik majd.
2019. nov. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!