Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja egy pasi azt magáról, hogy pl. X éve nincs senkije, amikor az az esetek 99%-ában az van, hogy ugyanúgy van szexuális kapcsolata nőkkel? Csak épp ezt a pasi nem tartja számon.

Figyelt kérdés
Ha egy nő azt mondja magáról, hogy nincs senkije X ideje, az azt jelenti, hogy nem is feküdt le senkivel. (Nyilván ez a komolyabb, érettebb társkeresőkre vonatkozik)
2019. nov. 15. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos nekem szex sincs f
2019. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Nőknél is ugyanúgy van szexkapcsolata csak nem dicsekszik vele! El ne hidd mart honapokat éveket várnak,nem hülyék azok! Ne legyél naív! Nők is ugyanugy mennek a szex utan!
2019. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Pont, hogy nőknél esélyesebb, amit leírtál.
2019. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor én olyan nő vagyok, aki kivétel mégis.
2019. nov. 15. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
#4. Van aki túlél 30m zuhanást, de a többség nem. Én amikor azt mondom 2 éve senki semmilyen téren, akkor az úgy van. Nyilván ettől még vannak kivételek férfioldalon is. Arra próbáltam rámutatni, hogy férfi oldalon egy fokkal macerásabb ez, mint nőin.
2019. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki meg azt mondja h nem,az magának lerendezi. Biztos van aki nem,de meglepodnel ha tudnad h memnyi nő meg igen.Amig nincs komoly addig elvannak a felmegoldasokkal ,a hormonjuk meg rendben tartjak.
2019. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nők is ugyanilyenek.

Találkoztam egy csinos lánnyal tinderről, elmondta hogy évek óta nincs barátja de folyamatosan dugják.

Van aki csak havonta, van aki hetente többször.

Erről ennyit.

2019. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem mondanám kalandra, hogy "van valakim".
2019. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

"Ha egy nő azt mondja magáról, hogy nincs senkije X ideje, az azt jelenti, hogy nem is feküdt le senkivel."

Aha, persze. Még el is hiszem a végén.

Na de hogy ne csak gyűlölködjek, meg rosszindulatúskodjak, nekem 2012. májusa óta nem volt szexuális kapcsolatom senkivel, mert nálam a szex kizárólag akkor jöhet képbe, ha valakit szeretek, s párkapcsolati (vagy minimum komolyabb ismerkedési) státuszban állok vele, viszont a hátamra sem kellett púpnak egy kapcsolat az elmúlt években. Nagyjából másfél éve vagyok úgymond nyíltabb, s tavaly óta nyitott szemmel járom a világot.

2019. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolso! Aruld már el h a kapcsolat neked mitől pup a hatadon?
2019. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!