Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A meleg haveromnak tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg haveromnak tetszem (lány vagyok), most ez mi?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, a legjobb meleg haverom 28 éves. Nagyon helyes pasi, úgy ismerkedtünk meg, hogy nekem tetszett ezért kezdeményeztem, de közölte, hogy ő meleg, ez van. :)

Bele törődtem, és legjobb barátok lettünk. VISZONT!

Nem tudom hova tenni ezt az egészet. Alapból, amikor még nem tudtam, hogy meleg, csomót jött oda csókolózni velem bulikban. Aztán kb fél éve! MINDEN NAP beszélünk, folyton felhív, vagy ír, hogy mi történt vele, én hogy vagyok, stb. Volt, hogy felhívott részegen, hogy ő nagyon szeret engem,és hogy ugye én is őt.

Aztán mostanában folyton mondja, hogy szeretne velem szexelni, illetve részegen mindig mondja, hogy milyen jó nő vagyok. De csak fiúval volt eddig kapcsolata, szex, hosszútávú, fiúkkal élt együtt, illetve előttem is fiúkkal kavar.

Őszintén, engem ez nagyon összezavar, mert amúgy nagyon fontos nekem, és nem akarok ebbe érzelmileg bele folyni. Tudom, már benne vagyok nyakig...nektek mi a véleményetek?


2019. nov. 15. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Sok szaros segg után tudod ki smárolna vagy szexelne vele.....
2019. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem meleg, biszex. Csak most jött rá, hogy vonzzák a nők is. Bár fene a gusztusod, hogy letudnál vele feküdni, mikor pasikat kurt előtted :D
2019. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden meleg ismerősöm szokott ittasan smárolni lányokkal. Az viszont furcsa, hogy leakar veled feküdni. Vagy biszex vagy eleve hazudott (ismerek olyat aki így csajozott...)
2019. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ha beadod a derekad, akkor vagy húzzass gumit vagy küld el egy szűrésre.
2019. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!