Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért flörtöl velem hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtöl velem hónapok óta a lány akinek van barátja?

Figyelt kérdés

#flört #r a ndi
2019. nov. 15. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a flört?
2019. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szemét velem. Haját birizgálja
2019. nov. 15. 23:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem XD meg mindig jobb mintha a fulzsirjat szedne ki elotted. Amugy ha valoban flortol,akkor ha te jarnal vele is ugy atb##na mint a huzat. Felreke###ne nyugi. Forditsd meg a story-t neked lenne o a baratnod, es massal Ugyanezt tenne. De ha vak vagy: ámen!
2019. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha szemét veled, akkor nem flortol.

A hajbirizgalas sem az, hanem csak egy rossz szokás. Én akkor is biruzgalom a hajam, amikor egyedül vagyok.

2019. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagyis szemez velem
2019. nov. 16. 00:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenben flörtölést látni. Mit jelent pontosan, hogy szemez veled? Bámul? Vagy csak azt nézi, ahogyan te bámulod? Esetleg a szemedbe néz beszélgetés közben? A hajpiszkálás pedig berögzült szokás is lehet, én is sokat piszkálom akkor is, ha egyedül vagyok.
2019. nov. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatok általában nem tökéletessek. Sok embernek hiányzik valami, vagy sokszor csalódik kisebb, a párjával kapcsolatos dolgokban, és ilyenkor valamilyen szintén kívülről várja azokat a pozitív dolgokat, amiket nem kap meg, de ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy le is fog feküdni valakivel vagy szakítani, ha fontos neki a kapcsolat, és van megoldás a problémára.
2019. nov. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-snak. Igen bámul.
2019. nov. 16. 07:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy van barátja.

Nem biztos, hogy amit te annak értelmezem, az részéről is flört.

Ha te is vissza bámulod, esetleg még mosolyogsz is, lehet már csak szimpátia, megszokás. Zavar?

2019. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!