Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor a legtöbb egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a legtöbb egyedülálló nő azt hangoztatja, hogy ők már megváltoztak, és csak élni akarják az életüket, akkor miért nem ismerkednek?

Figyelt kérdés
Állandóan csinálják a szelfiket magukról,különböző fórumolon nyíltan beszélnek a szexről,hogy nekik már csak az számít,és a szabadság,szórakozás,nem szeretnének komoly kapcsolatot,de amikor megpróbálnál megismerkedni velük ilyen laza szinten,akkor meg 10-ből 8 nő még csak nem is válaszol,vagy ha igen,akkor az a beszélgetés olyan nyögvenyelős,hogy csak Igen/Nem válaszokat ír 28 perc elteltével! Más is tapasztalt ilyeneket?
2019. nov. 16. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem jossz be nekik. Komoly kapcsolatra nekem fontosabb a belso, de laza kapcsolatnal bizony nagyon helyes sracokat valogattam ossze - hisz akkor meg a kulso volt a lenyeg.
2019. nov. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem vagyok ronda egyáltalán! Sőt! Ha rusnya lennék szerintem nem lennének meg lettek volna barátnőim. Ez az egyik.

Másik dolog az,hogy nem random idegen nőkről van szó,hanem olyanokról akikkel nagyon néha látjuk egymást a való életben is,és olyankor érezzük a kölcsönös szimpátiát!

Harmadszor pedig ha egy ocsmány jelentéktelen kinézetű Danny De Vito kinézetű emberekkel ismerkednek,akkor tőlem egy 187 centis jóképű csávótól félnek?

2019. nov. 16. 07:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2#

Szerintem csak te érzed a szimpátiát. Vagy miért nem nyomulsz rá egyértelműbben?

2019. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert valóban megváltoztak, és rájöttek, hogy jobb 10 macskával együtt élni, mint egy szőrös, elhízott, röfögő, f×gó valakivel, akit csak kiszolgálna...
2019. nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es!

Ne már! Megint ezek a sztereotípiák!

Miért van az,hogy a férfit egyből így kell jellemezni,ábrázolni szimbolikusan? Így néznek ki a férfiak többsége? Szerintem nagyon nem! És kiszolgálni a férfiakat??? Az is érdekes! Én soha nem éreztem volna jól magam ha kiszolgált volna a nő! Biztos vannak ilyen férfiak valahol.. de az már a kevesebb másik véglet!

2019. nov. 16. 08:45
 6/11 A kérdező kommentje:

2-es!

Mert ha 25 perc múlva válaszol valaki,attól elmegy a kedvem..és amgy sem vagyok nyomulós!

2019. nov. 16. 08:47
 7/11 anonim ***** válasza:

6.


Írd neki azt hogy Szia Julcsika! Holnap délután ötkor a csobogónál várlak.

Nem nézegetni kell, -abból honnan tudná hogy akarsz valamit-, hanem elhívni randikázni.

A nők is az egyenes beszédet szeretik, nem azt aki csak puhatolózik.


Na ezért kezdek nős pasival, tőlük sosem hallom azt hogy hááát, nem tudom, talán, jó volna deee. Nekik nincs idejük, be vannak szabályozva otthon, de ha szorítanak időt, csak írnak, hogy ekkor és ekkor itt és itt.

2019. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es!

Magyarul qrva vagy! :D

2019. nov. 16. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Mitől lennék az? Teljesen normális nő vagyok. Nem is értem.


Talán mert nős a pasi akikbe botlok? Talán mert nem töketlenek azért.

Nem nem érek rá várni szingli pasira, de ennyiiiit?

Nézegeted? Meddig? Évekig?

Ezt untam meg, évekig voltam ilyen semmi nem történik a plátóin kívül, semmilyen kapcsolatnak, kontaktnak nem nevezhető nagy semmibe.

Ébredj fel, az idő szalad, cselekedj.

2019. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem! Nem.Vagy teljesen normális nő!

És igen,ezért! Te csak kiszolgálsz,második vagy,bohócnak vagy nézve!

2019. nov. 16. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!