Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin illik ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin illik ajándékot vinnem a lánynak? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2019. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem se vigyél.


L

2019. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha azokban az időkben élnénk, mikor még tudták értékelni, akkor még illett.
2019. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem, szerintem nem kell vinni semmit. Egyrészt az első randi az még nagyon nagyon az eleje és nem lehet tudni, hogy mi lesz belőle, emiatt akár kellemetlen is lehet, ha viszel ajándékot. Másrészt, hacsak nem ismeritek egymást korábbról, akkor nehéz belőni is, hogy minek örülne vagy mi tetszene neki.
2019. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nem tartom jó ötletnek. Akkor adj ajándékot, ha van már rá alapod, ismered az illetőt és van okod őt így "szeretni". Én a harmadik randin kaptam először virágot, jóval később nagyobb ajándékot(könyv, pizsi, bizsu ékszer). Az első randi végén a mostani párom felajánlotta, hogy fizet, ennyi volt az ajándék.


Nem kell túlzásba vinni, normális embert zavarba ejt a rongyrázás.

2019. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Mást ne vigyél, csak magadat.
2019. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem, még nem ismered az illetőt. Ha lesz folytatás, akkor igen. :)
2019. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem se vigyel ...

Max ha nagyon szeretnel akkor kedvessegbol egy kis csokit. Legabbis engem a csokival nem hoznal zavarba 😅egy szal viraggal elso randin, mar igen..

De szerintem teljesen felesleges , raersz ezzel

2019. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
En már volt h kaptam csokit ,viragot,es jól esett meg meglepett,tudtam h tetszek a sracnak meg örömet akar szerezni,figyelmes volt.
2019. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 FTTF9 válasza:
65%
Az én párom az első randi végen adott nekem egy csokolédeszívet :) ezzel fejezte ki a szimpátiáját, szerintem nagyon aranyos volt :)
2019. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!