Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sracok milyen dumaval mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok milyen dumaval mentek ra egy ismeretlen nore?

Figyelt kérdés
Nem a sablon otletekre vagyok kivancsi, hanem arra h pl mi volt az utolso probalkozas amikor egy lanyt megprobaltatok elhivni randira vagy beszelgetest kezdemenyezni vele egy spontan helyzetbe?
2019. nov. 18. 00:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve lanyok nalatok mivel probalkoznak a sracok?
2019. nov. 18. 00:04
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

"Szia, tetcöl nekem, dugunk béjbim..."


Amúgy nem igaz, én semmilyennel. Túl beszari vagyok, hogy oda merjek menni a nőkhöz. Nekem nincs baráti társaságom, nincs igazából semmim. Jó szövegem pláne nem.

És igazából mindenhol csak jó képű srácok társaságában látom a nőket, így félek, hogy egy magam fajta srác hogy nyerhetne velük szemben? Társkeresőkön is nulla sikerélményem van, mert ott is mindig azt kapom, hogy nem vagy az esetünk.

2019. nov. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
A duma teljesen mindegy, csak és kizárólag a külsődön múlik a sikered. Én alacsony és ronda vagyok, ezért már jó pár éve nem is próbálkozom.
2019. nov. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kezdj el gyúrni! jó hobbi. hobbi meg kell!
2019. nov. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi féle duma.. elég egy széles mosoly az adott hölgyre (egy maserati quattroporte-ből) :)
2019. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!