Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig várják, hogy keres-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várják, hogy keres-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy régi ismerősöm,akivel elkezdtünk mostanában ismerkedni,az elmúlt két hétben négy randink volt,kb 10 órát tartott mindegyik,nagyon jó hangulatban teltek. Az egyik nap azonban nagyon minimálisan keresett csak és nagyon ritkán irt vissza,ezért kezdtem megijedni hogy elszúrtam a dolgokat és kétségbe esetten elkezdtem keresni. Aztán végül este fele felhívott és nem értette az egész helyzetet,semmi gondja nem volt és teljesen felidegesítettem,hogy hozza vágtam hogy azért nem keresett,mert már biztos nem erdeklodik irántam. A beszélgetés végén abban maradtunk hogy ma beszélünk. De nem tudom,úgy érzem nagyon elrontottam a dolgot a túlzott nyomulassal :( van meg esély szerintetek,hogy keresni fog,ha békén hagyom?


21L


2019. nov. 18. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Remélem nem fog keresni miután bebizonyítottad, hogy egy tapadós hisztérika vagy.
2019. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Ez lehet ilyen férfi thing... nem lehet tudni náluk.

Vagy elfoglaltak, vagy nem mondják meg, ha bajuk van, ha kérdezed se. Ehhez gondolatot kéne olvasni. :/

2019. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neked meg remelem sosem lesz kapcsolatod,ha ennyire empatiatlan vagy :) egyébként belátom,hogy hiba volt és nem kellett volna így viselkednem,de az ember általában utólag okos
2019. nov. 18. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Az empátiát fenntratom azoknak, akik megérdemlik, te nem tartozol ide. A párkapcsolatommal meg nincs semmi probléma, de én nem is vagyok egy tapadós hisztigép. Annyit tehetsz, hogy tanulsz ebből és a következő jelöltet nem ijeszted el.
2019. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De amúgy azt sem tudod,hogy mit csináltam :D annyit mondtam,hogy elkezdtem keresni. De nem úgy hogy öt percenként hivogattam vagy irkaltam neki állandóan.
2019. nov. 18. 14:31
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ilyenkor az a legjobb a megprobalod leszarni... akkor majd ugyis keresni fog
2019. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg a "Nem kellesz eléggé" című filmet.
2019. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó!!!


A számból vetted ki a szót! Az egy nagyon jó kis film :D

2019. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is nemrég láttam először:)

De mennyi igazság van benne...!

2019. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 piroska és a farkas ***** válasza:
Na, hívott?
2019. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!