Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Meddig várják, hogy keres-e?

Sziasztok!

Van egy régi ismerősöm,akivel elkezdtünk mostanában ismerkedni,az elmúlt két hétben négy randink volt,kb 10 órát tartott mindegyik,nagyon jó hangulatban teltek. Az egyik nap azonban nagyon minimálisan keresett csak és nagyon ritkán irt vissza,ezért kezdtem megijedni hogy elszúrtam a dolgokat és kétségbe esetten elkezdtem keresni. Aztán végül este fele felhívott és nem értette az egész helyzetet,semmi gondja nem volt és teljesen felidegesítettem,hogy hozza vágtam hogy azért nem keresett,mert már biztos nem erdeklodik irántam. A beszélgetés végén abban maradtunk hogy ma beszélünk. De nem tudom,úgy érzem nagyon elrontottam a dolgot a túlzott nyomulassal :( van meg esély szerintetek,hogy keresni fog,ha békén hagyom?

21L

nov. 18. 14:12  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Remélem nem fog keresni miután bebizonyítottad, hogy egy tapadós hisztérika vagy.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont nov. 18. 14:14 Privát üzenet

Ez lehet ilyen férfi thing... nem lehet tudni náluk.

Vagy elfoglaltak, vagy nem mondják meg, ha bajuk van, ha kérdezed se. Ehhez gondolatot kéne olvasni. :/

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik.
# 2/11Időpont nov. 18. 14:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Neked meg remelem sosem lesz kapcsolatod,ha ennyire empatiatlan vagy :) egyébként belátom,hogy hiba volt és nem kellett volna így viselkednem,de az ember általában utólag okos

# 3/11Időpont nov. 18. 14:17 Privát üzenet
Az empátiát fenntratom azoknak, akik megérdemlik, te nem tartozol ide. A párkapcsolatommal meg nincs semmi probléma, de én nem is vagyok egy tapadós hisztigép. Annyit tehetsz, hogy tanulsz ebből és a következő jelöltet nem ijeszted el.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont nov. 18. 14:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De amúgy azt sem tudod,hogy mit csináltam :D annyit mondtam,hogy elkezdtem keresni. De nem úgy hogy öt percenként hivogattam vagy irkaltam neki állandóan.

# 5/11Időpont nov. 18. 14:31 Privát üzenet
Szerintem ilyenkor az a legjobb a megprobalod leszarni... akkor majd ugyis keresni fog

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont nov. 18. 14:36 Privát üzenet
Nézd meg a "Nem kellesz eléggé" című filmet.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont nov. 18. 14:38 Privát üzenet

Utolsó!!!

A számból vetted ki a szót! Az egy nagyon jó kis film :D

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont nov. 18. 15:09 Privát üzenet

Én is nemrég láttam először:)

De mennyi igazság van benne...!

# 9/11Időpont nov. 18. 15:35 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
piroska és a farkas nevű felhasználó válasza:

Na, hívott?

# 10/11Időpont nov. 18. 20:07 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Találkoztam egy pasival de a találka óta nem keres, várjak még hátha keres vagy ez ennyi volt?
Meddig várjak, hogy keres-e, vagy mikor keressem én?
Most akkor várjak amíg ő keres? Szerintetek fog egyáltalán keresni? És a nem, akkor keressem én, vagy akkor nem érdemes?
Ha valakivel randiztam és úgy éreztem h jó volt, de nem keres akkor meddig várjak? Vagy írjak én?
Ha megbeszéltem egy sráccal, hogy valamikor főzök neki, akkor nekem kéne hívnom, vagy várjak, amíg ő keres?
Megbeszéltünk egy találkozót (az elsőt) holnapra, de nem mondtunk konkrét helyszínt. Írjak neki, vagy várjak amíg ő keres?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!