Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bécsben mit érdemes megnézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bécsben mit érdemes megnézni egy randin?

Figyelt kérdés
Lett egy lehetőségem, hogy barátnőmmel ki menjünk Bécsbe úgy hogy 2 napra. Mit érdemes szerintetek megnézni Bécsben ? Én jártam már ott 4X eddig de kíváncsi vagyok ti mit tudtok ajánlani esetleg. December 14-15 az időpont

2019. nov. 18. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Pont amikor össze van hányva?
2019. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Kérdezd meg Lázár Jánost. :D
2019. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Karácsonyi vásár? Ilyenkor azt azt szokták....

Esetleg Hofburg, Schönbrunn.

2019. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyi vásár,

Primark. Minden nő imádja. :)

2019. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Plusz a pandák az állatkertben. 😍
2019. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
esetleg menjetek el korizni a rathausplatzi kis jégpályára, az tök cuki hely
2019. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Karácsonyi vásár több is van, mindegyik cuki és hangulatos, nem csak a Christkindlmarkt van. De tény, a koripálya gyönyörű, ha tudtok korizni, ne hagyjátok ki :D

Ezen felül van vásár Schönbrunnban és a Maria-Theresien-Platznál (ez van a két múzeum között, ahova kb minden kiránduló csoportot elvisznek). A Mariahilferstraße kivilágítása is tök szép, de ott ezen felül nincs sok látnivaló. A Stephansdom világítása is nagyon szép. Én télen láttam először a Pratert is (vidámpark), nyilván van, ami nem működik, de nagyon jó volt körbesétálni így is. Itt van egy óriáskerék is, amikor én voltam, sajnos épp nem ment. Ezen felül rengeteg látnivaló van, de nem igazán télen:( Szerintem tavasszal/nyáron van a több lehetőség, a Donauturm, a parkok, stb. Ha van pénzed étteremre, akkor Figlmüller:) a legnagyobb rántott hús:D


egyébként ajánlom a Bécsi fekete oldalt:)

2019. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Illetve ezek, bár nyilván itt nem sok mindent tudnék én se vásárolni :D De nagyon jól néznek ki.

2019. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kincstár!

Stephans dom melletti föld alatti kápolna

2019. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!