Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi akivel hónapokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel hónapokig kavartunk majd én meg mondtam neki nekem ez így nem jó, én kapcsolatot akarok azt mondta oké majd át gondolja meg stb mert ő csak összejárni akart. Utána ő még keresett párszor. Tippek? Vélemény?

Figyelt kérdés
Majd egyszer csak eltünt,nem írt többet.Eltelt kb 2 hónap.Most megint össze futottunk,beszéltünk.Majd elkeztünk neten is beszélni megint.Én még mindig akarom őt de nem tudom van e valakije.Az elején nem úgy álltam a dologhoz ahogy kellett,volna túl könnyen adtam magam nem is csoda hogy nem vett komolyan ezt meg is bántam.Most szeretném jobban megismerni,meg egy normális kapcsolatot ki alakítani.Tiszta lappal indítani.De semmi rutinom ebben,mert eddig párkapcsolatban éltem.Hogy hívjam el pl randizni vagy hogy megy ez miket kérdezek tőle,hogy telreljem arra a beszélgetést hogy legyen ebből valami? Tanácsok? Hogy szokott kialakulni egy kapcsolat?
2019. nov. 21. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Na, ebből sem lesz tartós kapcsolat, ne is reménykedj! Kiismert, mert könnyen odaadtad neki magad már az elején. Más fiúnál légy tartózkodóbb.

Ffi.

2019. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Vélemény?

-Akkor viszlát.


Aki kapcsolatot akar, annak nem kell gondolkodnia. Ímmel-ámmal pedig ne legyen senki senkinek a párja.


Csak lement kutyába, mert fél, hogy elveszti az ingyenpunciját.

2019. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció. Már beszéltek neten, ha elhív találkozni, akkor Mondd el neki, hogy te komolyan gondolnád. Ha ő is akar téged, akkor majd tesz érte. Ha pedig nem, akkor el kell engedni, es talalkozgatni másokkal. De az, hogy eltunt ket honapra, miutan te kinyilatkoztattad a szándékod, az nem annyira hangzik jol, szoval ne fűzz túl sok reményt.
2019. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

" túl könnyen adtam magam nem is csoda hogy nem vett komolyan"


EZ nem ezen múlik. Ráadásul ő is pont olyan könnyen adta magát, mint te.


Nézd, nyíiltan megmondta, hogy nem akar semmi komolyat. Most is az alkalmi dugás lehetősége miatt írogat neked. Ha igazán akarna, akkor arról tudnál.

Egy kapcsolat úgy szokott kialakulni, hogy mindketten akarják. Itt csak te akarod. Ne kínozd magad, inkább keress mást.

2019. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki egyenesen, hogy te még mindig kapcsolatot akarsz. Ha ő csak összejárni szexelni, akkor hagyjátok egymást, nem szeretnél érzelmileg sérülni.
2019. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar téged, ez arra vall. Keress mást inkább. Lehet tényleg van párja is.
2019. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem fog veled összejönni, max egy dugásra néha. Fel kéne fogni, amit először megmondtak.
2019. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ráadásul ő is pont olyan könnyen adta magát, mint te."

Pontosan így van. Nyugodtan nézheted könnyűvérűnek ha ő annak néz. Semmiben nem tarthatja magát jobbnak.

2019. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor én akarok valakit, akkor nem hogy 2hónapra, de 2 napra se tűnök el.

Azért nem tudod,vhogy van-e valakije, mert van

Egy újabb numera, ezért jelentkezett.

2019. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!