Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSÚNYA A FÉRFI de kedves, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSÚNYA A FÉRFI de kedves, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy rendes férfivel(20on évei elején van,én a tizenéveim végén),figyelmes,meghallgat és aranyos is de nagyon csúnya!Ez nem egy poén kérdés,szerintem a fizikai vonzalom is fontos.Szóval külsőleg egyáltalán nem jön be de annyira nem,hogy ő már kifejezetten ronda.

Én szép lánynak számítok,sok fiú szokott próbálkozni.Vele most tényleg jól elvagyok de nem tudom,hogy kialakulhat-e fizikai vonzalom és kémia közöttünk,ha ennyire csúnya.



2019. nov. 23. 14:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nm a férfi csúnyasága aggasztó, hanem, hogy neked nem tetszik mégis vacillálsz kapcsolaton.

Kíméld meg mindkettőtöket a csalódástól.

2019. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem vonz, akkor egymás idejét raboljátok csak (tapasztalat).

Ha csúnya, de amúgy vonz Téged, akkor nincs gond (mert ilyen is van amúgy.)

2019. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Majd meglátod, úgyis külön váltok ha nem jön be igazán... Tizen évesen pláne még ezek tökre számítanak és kell is hogy számítson. Nem para az.


De minek emeled ki ennyire hogy CSÚNYA A FÉRFI... ennyire nagyon gáz lenne szegény? :D Vagy te magad sem akarod elhinni, hogy egy csúnya fiú érdekel szép lány létedre? :D

Egyébként én is szép lányként sosem a szépfiúkra buktam. Naés? :D Nem szégyen az. ;)

2019. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Tetszik,csak a külseje nem.Nem taszít csak nincs meg az,hogy jajj de jó pasi milyen vonzó vagy ilyesmi,tehát így külsőre nem vonz.

Azt hallottam,hogy ha valaki beleszeret valakibe egy idő után megszépül a számára.Kialakulhat szerintetek a fizikai vonzalom?

Utolsó válaszoló,igen,eléggé csúnya.😂

2019. nov. 23. 14:57
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg tud szépülni. Mint említettem én sem a szépfiúkra buktam sosem. Mindig csúnyák vagy furák voltak. Ma a párom számomra a legjobb pasi a világon. Mai szemmel nézve nem is tudom mit nem találtam benne szépnek eleinte. Nálama belső a mérvadó. Ha egy pasi lovagias, és azt adja amire egy nő vágyik, akkor minden "pénzt" megér. Nyílván nálam is fiatalon kialakult egy defekt vagy félsz a szépfiúkkal kapcs, így azokhoz alapból nem is vonzódom. Max megnézem mint egy virágot, melyhez ha hozzáérek mérgező :D, a csúnya pasik a legjobbak. Igazából nem is csúnyák. Csak az ideánk van eltorzítva, és annak tűnik. De nem azok. Főleg ha a lelkük szép, jófejek, megbízhatóak akkor kifejezetten jó pasik.

De ez csak az én véleményem. ;)

2019. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Mégis mit szeretnél tőle vagy vele azok után, hogy csúnyának tartod...?
2019. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Privátban kaphatok képet róla+rólad, hogy mégis mekkora a különbség? Kíváncsi lennék.

Amúgy ha nincs kémia, akkor megette a fene az egészet. :/

2019. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Kerdező ha valoban annira csúnya,akkor csak lelki tarsak vagytok,es az nem ugyanaz!!!!
2019. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egy képre én is kíváncsi lennék, hogy mit takar az "ennyire csúnya".
2019. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%

Na vajon mit takar.

Egy átlagos vagy az alatti srácot, aki nem jóképű.

Ebből nem lesz kapcsolat, csak lekoptatás.

Jobb ha nem hülyíted sokáig.

2019. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!