Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a felgyorsult világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a felgyorsult világban, hogy talalhatnek olyan párt, aki elfogadja, h bennem lassan alakulnak ki a dolgok?

Figyelt kérdés
Jól nézek, jók az adottságaim, mégsincs barátnőm. Gyakran jönnek a kínos kérdések,a találgatások stb. Pedig csak arról van szó, hogy bennem nagyon lassan alakul ki minden. Ferfitarsaim többségével ellentétben nem tudok hasraesni egy jó női testről, önmagában nekem ez nem elég, hanem meg kell ismernem a másikat és ha már kialakult egyfajta kötődés, akkor akarok többet is. Sokkal több lánnyal lett volna lehetőségem lefeküdni,de csak nehannyal történt meg, akikkel már eljutottam egy olyan bizalmi szintre. Ez nálam nem morális meggyőződés, hanem egész egyszerűen én csak akkor kezdek el kívánni valakit,ha már jobban megismertem és megkedveltem. Rengeteg félreértés van ebből, az ismerkedés első szakasza a legnehezebb,mert sok lány azt hiszi, h nem érdekelnek eléggé vagy csak hulyitem őket, v. csak barátként tekintek rájuk és nem is lehet több. Pedig nem erről van szó, csak ezt senki se hiszi el. Nekem idő kell, de manapság az senkinek nincs,ezért inkább odebballnak és bedjak olyannak a derekukat,aki jobban hajt rájuk.
2019. nov. 23. 17:54
 1/1 Kincsesne ***** válasza:
100%

A válaszom: TÜRELEMMEL. FIGYELEMMEL.

Ez egy, a rohanó világban is NORMÁLISNAK MEGMARADT fiatalember problémája, és őszintén remélem és kívánom neki, hogy találja meg a NEKI VALÓ, szintén NORMÁLISNAK MEGMARADT, szintén komoly lányt.

Persze, a komolyságot az élet dolgai iránt értem, ami nem zárja ki a jó humorérzéket.

2019. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!