Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok Elmennétek randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Elmennétek randizni egy mondhatni idegen fiuval késő este?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerjük egymást, de nekem a környéken jó hírem van (minidg segítek mindenkit, jó tanulmányi eredmény, stb) neki meg rossz híre van, ezért nem akarom hogy lássanak vele, megbeszéltünk hogy csak beszélgetünk egyet a kocsijában egy olyan üres helyen este, ahol nem lát senki. Amúgy külsőre nagyon tetszik már régóta, de kapcsolatban nem lennék vele, egyszerűen csak kíváncsi vagyok milyen vele személyesen beszélgetni. Ő hívott amúgy, már hetek óta írkál hogy nincs e kedvem beszélgetni vele, és ma estére beadtam a derekam 😋😊

20 éves lány vagyok és ő ha jól tudom 25 éves fiú



2019. nov. 29. 08:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Na, a "jó kislány" khm... "beszélgetni" fog.
2019. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

A kocsijában.... este...ahol nem lát senki...

Mondd, te tényleg ennyire naiv ostoba liba vagy , vagy rájátszol?!

Vagy csak simán le akarod szopni...mert akkor ezt mondd.

Beszélgetni mi!? :D

2019. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el vele, neked se lehet sok eszed, hogy beülsz egy idegen mellé késő este.
2019. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 B. Anonym válasza:
Rossz hír, nem biztos lehetséges pletykák. Akkor tudod eldönteni, hogy igaz vagy sem ha beszélgetsz vele. Biztos van a rossz hírnek némi igazságalapja. Ne legyél egy olyan emberrel kapcsolatba akit szégyelsz semmiképp. Szerintem az este rossz ötlet volt:/
2019. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Látásból ismerem őt. És azért mennék el vele mert egyik barátnőm mesélte hogy őt is elhívta kb 2 éve talizni, és nem nyomult rá meg ilyenek.
2019. nov. 29. 08:38
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy rossz hírű emberrel a kocsijában ahol senki nem lát, este..


Azt a jó tanulmányi eredményt se épp az intelligenciádnak köszönheted.

2019. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#5 az érettségim mindenbol 4-es 5-ös lett, plusz nyelvizsgám is 5-ös lett. Azért annyira buta nem vagyok már bocsi.
2019. nov. 29. 08:46
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

De ha már megszületett benned a döntés, akkor miért írod ki a kérdést.

Meg eléggé hátborzongató elmenni így egy "idegennel", én nem mennék...

De ezt én nem érthetem, mert érettségim is kettes lett mindenből. XD

2019. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

> érettségim mindenbol 4-es 5-ös lett, plusz nyelvizsgám is 5-ös lett.

😂😂😂😂😂😂😂😂

2019. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Lehet magolni tudsz de hogy a kapcsolati témában nem vagy otthon az tuti. Szerinted egy idősebb pasi mit akarhat egy 20 éves kis csajtól egy elhagyatott helyen ahol senki se lát? Kétlem hogy csak beszélgetni. Ne légy naív.
2019. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!