Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket bántana a dolog? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket bántana a dolog? Hogy állnátok hozzá a fiúhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, igyekszem rövidre fogni, de lehet hosszú lesz. Egy fiúval 3 hete ismerkedem és nagyon jól kijövünk. Már második találkozón bemutatott a barátainak, mindenkinek mesélt már rólam azóta. Minden alkalmat megragad találkozóra, folyamatosan sorolja milyen gyönyörűnek lát, folyton becéz (gyönyörűm, kincsem stb) én vagyok élete nője stb. Szóval szerintem eléggé tetszem neki (Tinderen ismertem meg, rá egy hétre le is törölte) Legutóbb amikor barátaival találkoztam, egyikük megkérdezte, hogy összejöttünk-e már, mondta hogy ő nagyon szeretné, de én mondtam, hogy ne siessük el ennyire. Nekem is tetszik és jól érzem magam vele, el is tudnám (vagy tudtam volna?) képzelni vele. Szerdán volt a gólyabál amire meghívtam őt is, bemutattam volna a barátaimnak. Mondta, hogy nem szeretne jönni. Három napig kértem hogy jöjjön, célozgattam de nem..Nekem nagyon fontos lett volna, mert a társaságomban mindenki a párjával jött, illetve már nagyon meg szerették volna ismerni. Elmeséltem neki hogy milyen rossz pótkeréknek lenni, meg hogy mindenki párban jön de semmi.. Nagyon magányos voltam, írtam neki, hogy 9. vagyok egy négyes randin de elviccelődte ezt is. Egész este kérdezgették tőlem, hogy hol van, mit csinál (semmi programja nem volt estére), mert én is meséltem róla azért..Beszóltak páran, hogy "még mindig nincs senkid?" meg "Veled nem jön senki?" Sírtam is kicsit, a buliba érve még rosszabb volt a helyzet, inkább otthagytam az egészet... Elmondtam neki ezt neki bocsánatot kért, de nem érzem hogy tényleg érdekelné. De valahogy azóta csökkent felé a "lelkesedés", nem várom annyira hogy írjon, meg elbizonytalanodtam kicsit... Pedig tudom, hogy ez nem nagy dolog.. Titeket zavart volna a helyzet? (amugy én 20L ő 24 F)

2019. nov. 30. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

" én mondtam, hogy ne siessük el ennyire"


Te mondtad, ő tiszteletben tartotta a kérésedet.

Egyszer nem akarod elsietni, másszor meg már hiányolod, miért nem kísér el Téged úgy mintha a párod lenne ?

Nyilván alábbhagy a lelkesedés, ha ő mindent megtett érted eddig, hogy össze jöjjetek, te mégse akarod (elsietni).


Ha valaki tényleg érdekel, akkor rá fogsz vágyni és össze akarsz vele jönni.

Nekem úgy jön le, magad se tudod mit akarsz...

2019. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy bántana. Lehet, hogy azt hitte visszautasítottad és nem kell neked vagy hasonló. A sokadik csalódás után már eléggé egyszerű hazavágni a kedvünket. Próbáld meg megbeszélni vele, hogy miért is mondtad azt amit, ha utána is hisztizik akkor valószínűleg barátnőd van, nem barátod :))
2019. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egyszerűen rossz emléke van az ilyesmivel kapcsolatban és egyszerűen nem szeret ilyen helyekre járni.

Vagy szimplán te nem érdekled annyira, hogy elmenjen.

Erőltetni semmikép nem szabadott volna amúgy meg.

2019. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne, hogy miért nem akart eljönni.

Lehet, hogy nem volt egy odaillő gönce, vagy rendes cipője, csak sportcipő. Vagy csak 3 hét után nem akart a szüleiddel még megismerkedni.

Tényleg próbáld megtudni!

2019. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a szüleimmel ismerkedett volna meg, hanem a baráti társaságommal. Megkérdeztem miért nem szeretne jönni, azt mondta, hogy új emberekkel nehezen találkozik, de közben minden nap sorolja nekem, hogy mennyi emberrel beszél, találkozik.. Meg amikor mondtam neki, hogy hol vagyunk, és kiderült hogy az a kedvenc kocsmája, már jött volna.. (csak addigra már elmentünk onnan)
2019. nov. 30. 16:13
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

#5

"Nem a szüleimmel ismerkedett volna meg, hanem a baráti társaságommal."

És ezt honnan kellett volna tudnia?

Nálunk a gólyabálon 80%-ban voltak szülők, nem tudom másutt hogy van ez.

2019. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én fogalmaztam pontatlanul: a gólyabál utáni koncertre mentünk volna, mivel én nem vagyok gólya.És tudta, hogy a barátaimmal találkozott volna. És mondtam neki, hogy a bulit se erőltetem, és annak is nagyon örülnék ha csak egy sört megiszunk együtt, de arra sem jött el.
2019. nov. 30. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, a válaszolók miért mentegetik a srácot.

A kérdező bezzeg elment a sráccal a srác haverjaival talizni.

2019. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

A fene sem mentegeti, a magyarázatot keressük.

2019. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagytok együtt, addig nem a párod, te meg úgy kezeled a barátaid előtt, mintha az lenne.
2019. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!