Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randi, tippek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randi, tippek? Lehetek picit nyomulós?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a lány pedig 17 éves. Ma volt a 2. randevú. Tegnap ölelés volt csak, máma kéz simogatás, hozzám dőlt, átfogtam őt, megmelegítettem őt.

Szakított a barátjával állítólag ez végett: írogatott mindenféle lányokkal, és amikor ő nála volt a lány, akkor a lány barátjának a testvére simogatta őt, és a lány pasija anyja a lányt elküldte. És azt mondta a pasija, hogy akar szünetet.


Igazat mond a lány? Nem tudok már bízni lányokban, félek a csalódástól.

Mi a véleményetek erről az egészről? Van értelme vele folytatni? Néha gyerekesen viselkedik.


2019. nov. 30. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az okot sajnos nem tudom megfejteni én sem, lehet, hogy igaz lehet, hogy nem :/ Bizalom az alapja, de amúgy ha már kiismerted akkor tudsz tippelni, hogy kb mi lehet az igazság ;) És mivel ez már a 3. randi lesz ezért gondolom bízol benne... Igen, legyél nyomulósabb a 3. randin, fújd be magad, legyen jó illatú a szád, és legyél alfahím, fogd meg a kezét majd mikor hazakísérted csókold meg ;) Sok szerencsét, majd mesélj
2019. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Be voltam fújva
2019. nov. 30. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
jó, nem azon volt a hangsúly ;) azt csak úgy odaírtam :D
2019. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor min ?
2019. nov. 30. 21:38
 5/12 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy szépek a szemei, a szája, haja. Próbálok neki udvarolni dicserni őt
2019. nov. 30. 22:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Leírtam, hogy mit kell csinálnod.. utolsó mondat :) Az a lényeg hogy randi közbe próbálj meg érzékibb lenni végig
2019. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha nem fogja magát hagyni megcsókolni?
2019. nov. 30. 22:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor szakított a lány?
2019. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
1 hónapja kb
2019. nov. 30. 22:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy jól érezte magát a karjaimban
2019. nov. 30. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!