Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt valaki (vagy ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki (vagy ismertek olyat), akinek az élete teljesen kiüresedett volt és aztán sikerült boldoggá válnia (érdekel hogyan. )?

Figyelt kérdés
Az életem jelen pillanatban semmit nem ér, teljesen kiüresedett,depressziós szakaszba vagyok már egy ideje és szép lassan mindenki felszívódott körülöttem. Nyilván egy depressziós ember nem valami jó társaság,így érthető. Csak hát így egyre nehezebb visszakerülni az egészséges életbe. Érdekelne azok tapasztalata,akik voltak, vagy épp kijövőben vannak egy ilyen periódusból. Minden sikertörténetet szívesen hallok. Mert jelenleg nagyon elhagytam magam.
2019. nov. 30. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben vagyok jelenleg, sikertörténettel nem tudok szolgálni. Kitartást és változást kívánok magunknak!
2019. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehezen hiszek ebben, 4 éve megcsalt a barátnőm (összezuhantam, 1 évre rá összeszedtem magam), azóta hiába próbálkoztam bármilyen nőnél, nem érdekeltem őket. 35 F.
2019. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt, de nem egy kapcsolaton múlt és nem is az hozta helyre. Az csak akkor jött, mikor már minden rendben volt
2019. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán éppen jövök ki belőle. Gyógyszert szedek depresszióra, aztán be tudtam illeszkedni munkahelyen a csapatba. Párkapcsolat nincs de akkor is sokkal jobban érzem magam. Szívesen kelek fel, kinyílt az érdeklődési köröm, sok apróság... igazából a régi önmagam kezdem megtalálni és már ez is hatalmas löket.
2019. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
35%

Én 10 éve megtaláltam már a gyógymódota depresszióra.


Alkoholizálok.

2019. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A magány az egyik legnagyobb ellensége az embernek, akkor a legsebezhetőbb. És ettől teljesen mély depresszióba süllyed.


ÉS ilyen állapotban az ember nehezen változtat bármiről is legyen szó.

Nehezen mozdul ki otthonról már csak ha egy vásárlásról is van szó.

Ilyenkor környezetváltozásra is szükség lenne vagy akár új munkahely, új légkör.


ÉS sajnos közeleg azaz ünnep az a nap az egész évben, amikor vagy a legboldogabbak az emberek vagy a legdepressziósabbak lesznek, karácsonykor.


Rosszabb egyeseknek mint a valentín nap meg hasonlók, ilyenkor akaratlanul is az ember a boldog párocskákat látja mindenhol és a családokat.


Egyedül nehezen jön ki ebből az ember.

2019. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmentem pszichológushoz, jártam rendesen terápiára és teljesen megváltozott az életem.
2019. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!