Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki, nagyon szép, jó az alakja is, de viszont beszélgetni alig lehet vele élőbe, csak inkább Fbn-n, nincs nagyon témája, folyamatosan nyomozgat, nem nagyon bízik az emberbe, elvileg már sokan megcsalták, 3 hónap a max. kapcsolata, a többi mint 2-3 hét.

Folyamatosan nézi mikor vagyok fent, ha nem írok neki azonnal és fent vagyok, akkor az neki rosszul esik, folyton beképzeli mindenkinél, hogy őt megcsalják.

Úgy érzem túlságosan ragaszkodik, szinte meg akar folytani. (Jó kicsit túlzok)

Igazából a pozitív “tulajdonságai” csak annyi, hogy szép, jó az alakja, okos lány is, csak nem nagyon van téma. Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal, vagy ti is 1-2 hét után félre lépnétek?



2019. dec. 1. 15:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szex sincs vele, mert még szűz és kicsit “fél”.
2019. dec. 1. 15:22
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Vicces, hogy csak olyan alfahimekkel jön össze, akik 2 hét után megcsalják. Az átlagos pasik gondolom láthatatlanok a számára.
2019. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért idézőjelesen fél?
2019. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem csodálom, ha megcsalják. Semmit nem tud nyújtani, ami szórakoztató lenne az ürítésen kívül. Alkalmatlan arra, hogy valakinek a társa legyen.


Ez természetesen nem jogosít fel senkit a félrelépésre, mert tartom, hogy aki félrelép, az egy tetű, de az biztos, hogy nem kellene vele összejönni, amíg szociális analfabéta.

2019. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ki monda hogy megcsalták?

Fizikai értelemben csalták meg?

Mert az nem mindegy.

2019. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Bizonytalan nővel, akivel még beszélgetni sem lehet nem kezdek.
2019. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én már bárkivel :D (jó, fiukkal nem)

persze ha nem a megcsalós tipus

2019. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Engem érdekelne!
2019. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha okos lenne, akkor lenne téma, tehát már itt megbukott. Az okosság nem az, hogy tudja a koszinusztételt.

Szóval adott egy unalmas, paranoiás, bizalmatlan csaj. Szerintem erről ennyi elég is.

2019. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy a leghosszabb kapcsolata is 3 hónap volt, mivel totál alkalmatlan rá.

Nem félrelépni kell 2-3 hét után, hanem az ilyennel össze sem kell jönni, vagy ha később esik le, hogy ilyen, akkor otthagyni.

2019. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!