Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, de kicsit megijedtem, hogy mi van, ha nem fogok párt találni. Volt már 4 barátom, alapjában véve szépnek tartom magam, vékony vagyok és babaarcom van.

Idén fejezem be az egyetemet, olyan munkám lesz, ahol férfiak nagy valószínűséggel nem fognak dolgozni.

Bulizni sokat jártam az egyetemen, de második félévtől vége, mert gyakorlaton leszek és mellette még úgyis ott lesz a szakdolgozat meg az államvizsga, nem hiszem, hogy lenne időm kikapcsolódni annyira mellettük.

Tinderhez és egyéb randis applikációkhoz nincs kedvem, mert felületes beszélgetésekbe nem igazán szeretnék belemenni, illetve régen olyan tapasztalataim voltak, hogy kb egyből a szex témára tértek rá, nekem pedig ez nagyon nem jön be.

Régen facebookon nagyon sok fiú írogatott, most is van 1-2, de már annyira nem gyakori és nem is igazán jönnek be.

Egy picit talán válogatós is vagyok.

Tudom, hogy nem késtem el ennyi idősen még sehonnan, de mégis most valamiért ilyen gondolataim támadtak.

Másnak mi a véleménye?


2019. dec. 1. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol te hogy nincsenek ferfiak? :) Enis ott akarok :p
2019. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Privát üzeneteket sem kérek! Nem válaszolok!
2019. dec. 1. 18:10
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha ennyire elzárkózol, semmi sem felel meg a királykisasszonynak, akkor sehol. És igen, ha ezt folytatod, akkor minden esélyed megvan rá, hogy egyedül fogsz maradni.
2019. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mitől zárkózom el? Hogy nem tinderezek meg gyk-n ismerkedek? 😂😂😂
2019. dec. 1. 18:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Férfiak mindenhol dolgoznak. Azon kívül barátnőkön keresztül is ismerkedhetsz. Sokan munka mellett eljárnak poénból tanfolyamokra is, ahol szintén lehet. Rengeteg lehetőség van, nem maradsz egyedül. :)
2019. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
privát áradat...
2019. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

Nem fog egyedül maradni, mert az ilyenek a sok morfondírozás után kiöltöznek királylánynak, aztán elmennek bulizni valami trendi helyre. Sokat isznak, rajuk mászik valami helyi nevezettség, aztán pár ilyen tapasztalat (és néhány esetleges néhány nemi betegség) birtokában idejön feltenni az új, számára logikus kérdést, hogy ő miért csak a bunkó baromiknak kell, akiket csak a szex érdekli.


Ha 23 éves piacképes nőként nem vagy képes magadon segíteni kérdező, akkor senki sem fog tudni...

Abból amit leírtál tízen kettő egy tucat vagy, viszont ha így vesszük, akkor lehet érdemes lenne megkérdezned a többi hasonszőrűt a tucatból.

2019. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem tudom, miből szűrtél le ilyeneket, de azért álljon meg a menet, mielőtt elmondasz mindenféle k.rvának.

Nem azt mondtam, hogy nem járok el szórakozni, hanem az elkövetkező időszakban fontosabb lesz az egyetem, mint a bulizás. Utána meg mivel dolgozom, kevesebb időm is lesz.

Azt honnan szeded, hogy jó sokat iszom sok morfondírozás után?! Szoktam inni, de mindig mértékkel. Nemi betegségek?! Soha nem volt egyéjszakás kalandom, egy fiúval feküdtem le egész életemben, akibe szerelmes voltam.

Nem akartam reagálni rá, mert felesleges egy ismeretlennek magyarázkodnom, de egy kicsit felhúzott.

2019. dec. 1. 18:39
 9/17 A kérdező kommentje:
A másik meg, amiben azt mondod, életképtelen vagyok, hát nem hinném. Csupán ezen gondolkodtam, és tudtommal azért van ez az oldal, mert kérdéseket lehet feltenni. Én pedig kíváncsi voltam véleményekre, de úgy látszik, inkább ne lettem volna.
2019. dec. 1. 18:41
 10/17 anonim ***** válasza:

#4 igen például. A 10 ismerkedési körből, ahol 2 kattintással szempillantás alatt rengeteg embert elérnél máris kizártad magad.


Ismerkedés a nagy számok törvényén alapul. Minél több emberrel ismerkedsz, annál nagyobb az esélyed, hogy megtalálod azt akit valóban keresel.


Te egyből a legjobbhoz akarsz ugrani. Ez pedig az életben nem így működik.

2019. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!