Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolatban élő lányok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő lányok! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ti mondanátok igent, egy másik fiú ebéd meghívására?
2019. dec. 1. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem mondanék igen rá tisztáznám kedvesen vele,hogy barátom van és nem tervezek vele együtt ebédelni.:)
2019. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én elmennék bárkivel ha flamós vagyok. Kell az energia a bélésbe.
2019. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván nem mindegy, hogy ki az és mit jelent ez az ebéd pontosan.

Most ha a munkahelyen azt mondják a srácok, hogy hallod gyere menjünk kajálni akkor nem fogom azt mondani, hogy bocs de barátom van külön asztalhoz ülök.

Ugyan így ha összefutok egy régi haverral, baráttal és azt mondja, hogy ha már így találkoztunk együnk már valamit akkor szintén nem fogom visszautasítani (ha tudom, hogy tényleg baráti jellegű a dolog).

Viszont természetesen ha egy tök idegen pasi hív el ebédelni randi jelleggel akkor arra nemet mondok, semmilyen ismerkedési szándékú dologba nem megyek bele.

2019. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, az a szituációtól függ. Ha egyértelmű, hogy az illető randinak szánja, akkor nyilván nemet mondok, de ha egy baráti találkozóról van szó (és egyértelműen tisztázva lett, hogy a srác nem vár semmit többet), akkor elmennék.
2019. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!