Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a lány pedig 17, lassan 18. Már volt 2 találkozásunk. Első tali: ölelés, sétálni voltunk. Második randi: ölelés, sétálni voltunk, parkban, leültünk, kezét simogattam, magamhoz húztam őt, megmelegítettem őt, óvatosan simogattam a vállánál, hasát. Kézen fogva tartottuk egymást, mikor jött valaki az utcán, elengedte a kezemet. Nem rég szakított a volt baratjával. Megkérdeztem ő tőle, hogy mit szeret milyen ételt, mit csinál szabadidejében, mi érdekli őt, fogyaszt-e alkoholt, vagy dohányzik-e. Már nem tudok tőle mit kérdezni.


Örül a találkozásunknak, szeretne velem lenni, de úgy látom, hogy ő erre nagyon lassan megy. 2 órát nem volt a neten, kérdezzem meg tőle, hogy kivel volt kint?


Mi legyen a következő lépés? Adjatok tanácsokat kérlek


2019. dec. 1. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi után kifulladt a beszélgetés, akkor ez nem lesz hosszúéletű kapcsolat.
2019. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon féltékeny vagyok. Iszonyatosan. Már megírta, hogy a barátnőjével volt kint. Nem szeretném ezt elrontani a beteges féltékenységem végett. Hogyan tudhatnék közelebb kerülni hozzája? Nagyon jó lány.
2019. dec. 1. 21:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudod, én kérdezgetek tőle dolgokat, ő válaszol, de semmi több. Ő én tőlem nem kérdi meg, hogy hogy megvagyok, mit szeretek én, stb. Ez egy rész, hogy mind a ketten szégyenlősek vagyunk, de néha csend van, gondolkodom, milyen témát tegyek fel. Egyszóval ha lenne olyan téma ami megfogná őtet, akkor valami történne, de így. Össze vagyok zavarodva. Kedves, jószívű lány, nem szeretném ezt nála elrontani.
2019. dec. 1. 21:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Kezd elfogyni a türelmem. Megőrülök.
2019. dec. 1. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit.
2019. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!