Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha ezt várom a férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha ezt várom a férfiaktól, miközben én?

Figyelt kérdés

Sajnos depresszióval küzdök, gyógyszeres kezelést kapok, és csak arra várok, hogy valaki MEGMENTSEN.


28 éves, áttlagos kinézetű, de rengeteg problémával kűzdő nőként, azt szeretném, ha lenne egy olyan férfi az életemben, aki megnevettet, lehet rá számítani, érzelmileg stabil, nem csapongó, tanácsot ad az életemben, legyen az karrier, család vagy bármilyen probléma. Ez normális elvárás?

(Magamon is dolgozok, csak egyedül nem bírom)



2019. dec. 1. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Az normális, hogy vágysz egy érzelmileg stabil párra, de az már nem, hogy "elvárod" ezeket. Sajnálom de ez van. Senkitől nem lehet olyat elvárni, hogy majd ő megment és ápolgat, mivel ezeket a dolgokat neked kell megtenned saját magaddal szemben.
2019. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

NEM normális elvárás. A legtöbb férfi pedig elvárja, hogy testileg és lelkileg EGÉSZSÉGES párja legyen.


Menj szakemberhez, pszichológushoz, pszichiáterhez. Ők erre vannak, hogy segítsenek a magadfajta beteg embereknek.

2019. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

16 évig éltem egy depressziós nővel. Senki nem fog megmenteni. Magadon kell segíteni, más nem tud. A fejedben kell rendet tenni magadnak.

Ha újrakezdhetném nem őt választanám. Pokol volt mellette az élet. Türelmes, megértő voltam, mindenben segítettem, támogattam. Megcsalt, elhagyott.

2019. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
Elvárni ilyen dolgokat nem lenne gond, de a megmentés már súlyos eset és nem normális. Mentális problémáid vannak, amit ahelyett hogy másokra hárítanál, magad kéne megoldanod és dolgoznod vele. Felnőtt nő vagy, nem egy kisgyerek, akinek a szülei támogatására van szüksége, mert nélkülük élettelen.
2019. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt várja el amit akar, de ebben az esetben tényleg fordítva ülsz a lovon. El kell azt fogadnod, hogy nem lesz addig egészséges párkapcsolatod amíg nem szeded magad rendbe. Sérült lélekkel nem lehet egészséges kapcsolatot fenntartani ezt tapasztalatból mondom.

És egy ilyen esetben egy párkapcsolat nagyon kétélű fegyver, az esetek nagy többségében sokkal sokkal többet árt mint használ. Az a stressz, a depresszió miatti önbizalomhiányból kialakuló féltékenység, a viták olyan dolgok amikre egyáltalán nincs szükséged mentális betegségnél. Ha most lesz egy párkapcsolatod és a párod nem lesz veled 24 órában, nem lesz minden mindig tökéletes és teljesen happy az csak még mélyebbre fog lökni. A depresszión a legkevésbé sem segít egy párkapcsolat mert egy kapcsolat sem tökéletes és ezt te most sokkal kevésbé tudnád feldolgozni. Egy esetleges szakítást pláne nem.

Szóval mielőtt bármilyen kapcsolaton is gondolkoznál hozd magad rendbe lelkileg. Itt nincs más út, sérült lélekkel lehetetlen jó párkapcsolatot kialakítani. Te sem vagy most erre megfelelő lelki állapotban és a párodtól sem várhatod azt el, hogy mindent tökéletes csináljon és csak veled foglalkozzon. Egy kapcsolat a legrosszabb lehetőség neked most.

2019. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha hagyod magad vezetni, akkor még azt is mondom, hogy van miről tárgyalni.
2019. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos találsz magadnak egy balekot...


De én a helyedben megkímélném ettől a leendő társam.

2019. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nőként szerintem még így is találsz valakit.
2019. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Önmagadon kívül téged más nem képes megmenteni.
2019. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Gáz igen,főleg azért,mert mindig mástól várod a megoldást.Ne keverd össze azt,hogy a párok támogatják egymást,segítenek egymásnak azzal,hogy a párod oldja meg a problémáidat,amihez mellesleg semmi köze nincs,ez a te eddigi élethelyzetedből adódik.
2019. dec. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!