Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiatal csaj a munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiatal csaj a munkahelyen. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy tőlem fiatalabb csaj( gyakornok) a munkahelyemen. Eléggé szótlan, nem sokat beszélget. Körülbelül 2x beszélgettem vele, viszont ha meglátjuk egymást, én is bámulom, Ő pedig olyan vakmerően mélyen néz a szemembe, hogy alig tudok utána napirendre térni.

Ezek szerint akkor nem is olyan, amilyennek mutatja magát?

Hogyan tudnék hozzá közeledni?


2019. dec. 6. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

TE, aki ezt itt kell hogy megkérdezze, SEHOGY!


Majd a nagy kan főnök betöri.

2019. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a szemedbe néz, a többit még lehet, hogy te gondolod bele és ez miért jelentené azt, hogy másnak mutatja magát? Te jó ég...és még a nőkre mondják, hogy kombinálnak.

Mondjuk hívd el egy kávéra, segíts neki, kérdezd meg műszak végén milyen napja volt...

2019. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Van egy 50-es farok a munkahelyemen. Csak ma 3x jött be a semmiért az irodánkba és végig engem bámult. Legszívesebben megkérdeztem volna tőle, hogy "Mi van?", mert baromi kínos már, főleg, mikor a becézetlen keresztnevem mondja ilyen sejtelmesnek tűnni akaró hangon. De februárig nem akarom kirúgatni magam, hogy meglegyen a fél év, szóval inkább kussolok.
2019. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tehát, ha valaki a szemedbe néz, akkor nem is olyan, mint amilyennek mutatja mgaát. (helyesebben, mint aminek te elképzeled)


Az igen, ez komoly logika és következtetés.


Szótlan? Vannak félén emberek, akinek sok idő kell az oldódáshoz.

Illetve még új ott, mégis mit vársz tőle? Először mindenki megismerkedik az új elvárásokkal, amit felé támasztanak.

2019. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as kitartás...
2019. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Abból a vad szemezésből gondoltam,hogy nem lehet félénk annyira. Amikor elmentulünk egymást mellett, akkor visszanézve is bámultuk egymást.

Azért kérdeztem, hogy mit tegyek, mert Ő gyakornok, nem szeretném, ha probléma lenne belőle.

2019. dec. 6. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
te mennyi idős vagy?
2019. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
35 vagyok. A csaj kb 23-25.
2019. dec. 6. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem rólam van szó XDi
2019. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!