Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja azt egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt egy pasi, hogy minden nap ír, ámde ha elkezdünk írni csak lassan válaszolgat?

Figyelt kérdés
Nem értem én ezt. Ha nem érdeklem, minek ír egyáltalán. De ha meg ír, semmi olyat nem ír, amiből az jönne le, hogy bejövök neki.
2019. dec. 6. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hogy valami dolga van, nem tud egyből válaszolni.
2019. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hellmano ***** válasza:
36%
Vagy lassú felfogású :D
2019. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert aki elfoglaltabb, az nem ér rá, hogy állandóan a telefonját figyelje, nyomkodja és válaszolgasson. A telefonfüggőségnek különböző fokozatai vannak
2019. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Milyen hosszban szokott válaszolni? Nem lehet, hogy nagyon megfontoltan válaszol? Már mint ezt úgy értem, hogy próbál jó benyomást kelteni azzal, hogy figyel a helyesírására, fogalmazására :D

Ne nagyon írjon nagy hülyeséget :D

2019. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Mert pl. akkor ír, amikor neki kedve/ideje van...
2019. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!