Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan tudom eldönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan tudom eldönteni, hogy egy lány milyen származású?

Figyelt kérdés
Nem kerdezhetem meg tőle h te xy felmenokkel rendelkezel-e...

2019. dec. 7. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajszín, bőrszín, göndör vagy egyenes, stb. Vagy neked valami pontos meghatározás kell?
2019. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megismered a szüleit és a rokonait.
2019. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Épp ezaz h a csajom nem látszik egyáltalán, de a szüleit láttam képeken és...

A lánynak ráadásul kék szeme van és jó iskolában tanult. Mármint jó középiskola.

2019. dec. 7. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz, hová tartozik?Kisebbséghez esetleg?


Ha fenn van a facén nézd meg a fotókat, ha van családtag menj tovább azon a szálon.

2019. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Gondolom arra vagy kíváncsi, hogy zsidó-e, mert te nem akarsz zsidóval járni.


Javaslat: kérdezd meg zsidó ismerőseidet, az egyik zsidó megismeri a másikat.

2019. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hátha az anyja,apja az amire gondolok akkor itt màr csak valami elcserèlt gyerek szindróma lehet származásügyben..
2019. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám román, apa magyar meg német is van a felmenői közt. Páran felig cigánynak néznek, de az szerintem szoli, fekete haj miatt. Külső alapjan annyira nen lehet meghatározni, már romanok kozt is van nagyon sok kek szemű meg szoke hajú ismerősöm, abbyira ossze van már keveredve mindenki m8ndenkivep
2019. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már nem kérdés, ha láttál képet a szüleiről...
2019. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet "eldönteni", mert attól, hogy cigány szülei vannak, még kijöhetett rajta pl. a skandináv üknagyanyja fehérszőkesége :D
2019. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hogy a mai világban nem tudod ezt kideríteni. Itt van pl a face, ahol már szinte mindenkiről, sőt a felmenőkről, oldalágiakról, barátokról megtalálsz mindent, ha nem is totálisan kiírva,. de burkolva igen.

Én is nyomoztam már így.


De nem tudjuk minek van Nálad jelentősége?Roma?Zsidó?Egzotikus?

Nem árt ezt tudni, minden előítélet nélkül írom, bizonyos szokások, tradíciók ismerete igenis jól jön egy párkapcsolatnál, időben megtudva.

2019. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!